Łukasz Szewczyk24.01.2019 (16:59)2 komentarze

Netflix wprowadza nową funkcję w aplikacji mobilnej dla urządzeń Apple

Użytkownicy korzystający z najnowszej wersji aplikacji Netflix dla urządzeń z systemem IOS, mogą udostępniać swoje ulubione tytuły w Instastories.
Netflix z nową funkcją na urządzenia Apple
Nowa opcja to intuicyjne narzędzie do dzielenia się ulubionymi teściami z przyjaciółmi - dzięki niej śledzący nasz profil użytkownicy Instagrama mogą dowiedzieć się, które tytuły aktualnie oglądamy lub szczególnie przypadły nam do gustu. To także kolejny sposób na odkrywanie biblioteki Netflix i poznawanie nowych, interesujących produkcji.
By stworzyć takie InstaStory, należy przejść do aplikacji Netflix, wybrać serial, film lub inny program, który nas interesuje i kliknąć opcję "Udostępnij". Użytkownik zobaczy okno z listą serwisów social media - także Instastory. Po wybraniu tej opcji, aplikacja przełącza się bezpośrednio na Instagram, gdzie można dodać niestandardową grafikę lub tekst do swojej historii i wysłać ją jednemu lub kilku znajomym, zachęcając ich do sprawdzenia danych treści.

Historia jest widoczna przez 24 godziny i zawiera link "Oglądaj w Netflix" kierujący bezpośrednio do strony tytułowej w aplikacji Netflix. To kolejny ruch serwisu w celu usprawnienia mobilnej aplikacji oraz dzielenia się ulubionymi tytułami ze znajomymi.

Opcja jest już dostępna dla użytkowników iPhone.

Komentarze (1 - 2 z 2)

ja tam nie lubię się dzielić ulubionymi "teściami" :)
 6  
Tak trzymaj, pozdrawiam.
 0