Łukasz Szewczyk24.01.2019 (18:08)2 komentarze

Autorski serial "Zakochani po uszy", powrót "Big Brothera", polskie kino - wiosna w TVN7

Wiosna 2019 roku na antenie TVN7 to autorski serial, nowe propozycje rozrywkowe i moc kinowych blockbusterów! Po 18 latach od pierwszej, przełomowej edycji, wraca także kultowy program "Big Brother".
TVN7
"Zakochani po uszy" to pierwszy serial codzienny TVN7 i Player, który otwiera sezon filmowy stacji. To historia niespełnionej, wakacyjnej miłości. Zauroczenia, które, nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach, czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą. Od ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, aspirującą influencerką, która na Instagramie kreuje pozornie idealny związek i, podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Mocnym wejściem w kalendarzową wiosnę będzie powrót "Big Brothera". To format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Piętnastu uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata, aby zmierzyć się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o wygraną w programie. Czy uczestnicy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety? Jak wygląda prawdziwe życie bez internetowego filtra? Czy jesteśmy jeszcze w stanie żyć bez mediów społecznościowych?

Wiosna w TVN7 to również hity kinowe. Na poniedziałkowe wieczory stacja przygotowała nie lada gratkę dla miłośników polskiego kina. Widzowie będą mogli obejrzeć zarówno klasyki, które weszły już do kanonu rodzimej kinematografii, jak i najnowsze produkcje. W wiosennej ofercie znalazły się m.in. "Psy", "Reich", "Sztos", "Vinci", "Zróbmy sobie wnuka" czy obie części "Och, Karol". Nie zabraknie także wysokobudżetowych produkcji prosto z Hollywood.
Wiosenna oferta kanału kierowana będzie także do widzów, którzy cenią sobie powrót do swoich ulubionych programów i seriali. Po raz pierwszy widzowie TVN7 będą mieli szansę zobaczyć najbardziej doceniane produkcje serialowe TVN z udziałem takich gwiazd, jak Agata Kulesza, Leszek Lichota, Magdalena Boczarska, Bartek Topa, Łukasz Simlat czy Małgorzata Foremniak. Tej wiosny nie zabraknie również znanych i lubianych serii: "Singielki", "19+" oraz kultowych już "Przyjaciół".

Nowe programy na wiosnę 2019 roku przygotowały także inne kanały Grupy, w tym m.in. TVN, TVN Style, TVN Turbo, TTV, TVN Fabuła, METRO, TLC Polska, Travel Channel, Food Network, Discovery Channel oraz Eurosport.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Najbardziej mnie interesuje big brother,bedzie ciekawie.
 2  
Najpierw telewizja nagłaśniały Javy to patostreamerzy są be a potem wykosiła konkurencję i sama odgrzewa swój pato reality-show.
 1