Łukasz Szewczyk24.01.2019 (18:22)5 komentarzy

"Vlogbox", "Patent na kasę", porady pary gejów, więcej "Expressu" i powroty hitów wiosną w TTV

Telewizja TTV na wiosnę 2019 roku przygotowała trzy programowe nowości. Dodatkowo będzie więcej informacji na żywo, na antenę wracają także sprawdzone produkcje.
"Kossakowski. Wtajemniczenie" / Fot. TTV
"Kossakowski. Wtajemniczenie" / Fot. TTV
Pierwszą z wiosennych nowości TTV jest program "Vlogbox. W necie". Jest to program rozrywkowy łączący potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie przeglądając filmiki, memy i statusy. Dlatego bohaterowie programu wyciągną na pierwszy plan to, co wywołuje najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje. Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości. Bohaterowie programu będą najlepszymi przewodnikami pokazującymi, co jest aktualnie hot or not. "Vlogbox. W necie" jest oparty na formule znanej z popularnego programu "Googlebox. Przed telewizorem".
Z kolei bohaterowie nowego programu "Patent na kasę" są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. "Patent na kasę" to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentują patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Widzowie dowiedzą się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. Będzie to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie.

Natomiast "Made in Poland" to nowy reality show, w którym barwna para bohaterów z "Królowych Życia" - Gabriel Seweryn i Rafał Grabias - wraz z ekipą przyjaciół, spróbuje udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wyruszą w Polskę do niewielkich miasteczek i wsi, by podzielić się swoim entuzjazmem z osobami, które się do nich zgłosiły. Na swojej drodze spotkają m.in. grupę strażaków - twardych facetów, którym w pędzie codziennego życia umknęła wiedza jak wyznawać miłość swoim dziewczynom, czy koło gospodyń wiejskich, które potrzebuje inspiracji modowych profesjonalistów. Prowadzący pomogą też swoim bohaterom wymyślić i zorganizować niespodzianki. Raz będzie to wzruszający i zabawny występ, innym razem wielka feta dla ważnej dla całego miasta osoby.

Zmiany dotkną także informacyjny program "Express'. Teraz najświeższe wiadomości na żywo dostępne w TTV będą przez cały dzień już od godziny 6:45. W wiosennej ramówce, oprócz nowych godzin emisji, pojawią się też nowi prowadzący. Do Małgorzaty Prokopiuk i Jakuba Porady dołączą dziennikarki Patrycja Stockinger i Joanna Dunikowska-Paź.

Oprócz nowości, TTV na wiosnę 2019 roku przygotowała nowe sezony popularnych produkcji,
m.in.: "Googlebox. Przed telewizorem", "Królowe życia", "Dżentelmeni i wieśniacy", "Usterka" czy "DeFacto". Na antenę wraca też program "Druga twarz", w którym zespół ekspertów - Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka oraz Łukasz Urbański - będzie pomagać ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. W dziewiątym już sezonie "Ostrego cięcia" Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt odwiedzą te salony fryzjerskie w całej Polsce, które wymagają natychmiastowej rewolucji. Wiosną zobaczymy też kolejny etap "Wtajemniczenia" Przemka Kossakowskiego, który znajdzie się w sercu Indii.

Nowe programy na wiosnę 2019 roku przygotowały także inne kanały Grupy, w tym m.in. TVN, TVN Style, TVN Turbo, TVN7, TVN Fabuła, METRO, TLC Polska, Travel Channel, Food Network, Discovery Channel oraz Eurosport.

Komentarze (1 - 5 z 5)

TTV to dobry pełen ciekawych propozycji kanał w NTC DVB-T, kolejne to METRO, ZOOM TV, WP, TVN, TVN7, TV Puls, Pulsa 2 Fokus TV. Inne to już powtórka z powtórki TV4, TV6, (jak kupił je Polsat to same reklamy i powtórki) ATM Rozrywka (król powtórek z Polsatu) ESKA TV i POLO TV (jak kupił Polsat to wrzuca do nich swoje powtórki z innych anten). Stopklatka usiłuje utrzymać formę, ale z kanału filmowego już nic nie zostało. TV Trwam i kanały TVP zeszły na psy. Kiedyś TVP Kultura trzymał poziom,. ale ostatnio nie ma na czym oka zawiesić. NTC DVBT i siły medialne to:
TVN , TVN7, METRO , TTV - koncern Discovery USA
Stopklatka i Zoom TV - firma Kino Polska
TV PILS, PULS2 - Spółka z o.o Dębski
WP - kanał holdingu wirtualnej Polski
Nova TV, Fokus TV - (50% Zbigniew Benbenek ZPR Media 50% Polsat
TV TRWAM - fundacja Luxweritatis Tadeusza Rydzyka
Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Eska TV, Polo TV - koncern Polsat Zygmunta Solorza
TVP1, TVP2 , TVP Sport, TVP Historia, TVP Kultura, TVP3, TVP Info, TVP Rozrywka , TVP ABC - media narodowo reżimowe pod wpływem władz krajowych każdej kadencji.
Potencjał naziemnej TV jest ogromny w naszym kraju szkoda tylko, że blokuje się rozwój lokalnych mutlipelksów . Ponaddto nadawcy nie widzą potencjału Hbb TV dzięki któremu mogliby już rozwijać platformy telewizji internetowej. Wirtualna polska już ma kanał w NTC niech podepną pod niego HbbTV z aplikacją WP Pilot i portalem Wirtualnej. Ktoś musi zacząć :-)
 6  
Same odmóżdżacze i pompowanie cwelostwa oczywiście.
 2  
ten czubek na zdjęciu - ewenement
 1  
Łoo Jezuuu jakby szambo wybiło !!!
 1  
Stopklatka S.A., której właścicielem jest Kino Polska TV SA
 3