Łukasz Szewczyk24.01.2019 (20:07)1 komentarz

"Klimek kontra Duda", "Służba więzienna" i "Mechanicy" wiosennymi nowościami TVN Turbo

Kierowany do męskiej widowni kanał TVN Turbo na wiosnę 2019 roku przygotował trzy nowe programy. Z nowymi sezonami powrócą także lubiane przez widzów programów, nową odsłonę zyska "Automaniak".
"Klimek kontra Duda " w TVN Turbo / Fot. materiały prasowe
"Klimek kontra Duda " w TVN Turbo / Fot. materiały prasowe
Wiosną warsztatowy pojedynek dwóch najlepszych mechaników TVN Turbo - "Klimek kontra Duda". W każdym odcinku nowego programu Adam Klimek i Grzegorz Duda będą rywalizować, modyfikując ten sam model samochodu. By rozpocząć prace, każdy z nich musi najpierw dokonać zakupu auta. Ogranicza ich ten sam budżet oraz reguły, które ustalą między sobą na początku starcia. Jakie pomysły podsunie mechanikom wyobraźnia i czy uda im się je zrealizować? Tu będą się liczyć umiejętności i patenty, które obaj motoryzacyjni chirurdzy wypracowali, spędzając lata w warsztatach. Nie zapomną przy tym podzielić się wiedzą i ciekawostkami z widzami. Dwaj mechanicy, dwa auta, ten sam budżet i ten sam czas na zrealizowanie zadania. Sprawdzimy, który z nich wykaże się większą kreatywnością i doświadczeniem. Kto okaże się lepszy i w nagrodę zdobędzie samochód zmodyfikowany przez przeciwnika?

Opanowanie, stanowczość, umiejętność szybkiego reagowania i logicznego myślenia - to tylko niektóre z cech niezbędnych do pracy w więziennictwie. Kolejny nowy program TVN Turbo ukaże kulisy pracy funkcjonariuszy "Służby Więziennej". Kim są ludzie, którzy zdecydowali się na taki zawód i jak wygląda ich codzienność "za kratami"? Śledząc losy bohaterów z różnych zakładów karnych, poznamy najciekawsze, nieoczywiste i często niebezpieczne aspekty ich profesji. Zobaczymy, jak wygląda więzienna rzeczywistość z perspektywy funkcjonariuszy - z czym na co dzień muszą się mierzyć oddziałowi, wychowawcy czy członkowie konwoju oraz jak udaje im się zachować zimną krew w trudnych momentach.
TVN Turbo ma również propozycję dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy zastanawiają się czy w Polsce można znaleźć uczciwy warsztat z mechanikami znającymi się na swoim fachu. W nowym programie "Mechanicy" TVN Turbo przedstawi zakłady z całej Polski specjalizujące się w różnych dziedzinach - od mechaniki ogólnej, renowacji i obsługi pojazdów zabytkowych, po serwis autobusów MZA. Stacja pokaże rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją. Sprawdzi, jak wygląda codzienność "Mechaników" i jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci.

Dodatkowo najdłużej emitowany program motoryzacyjny w Polsce, "Automaniak", powróci w nowej odsłonie, z nowymi prowadzącymi. Adam Kornacki, Łukasz Bąk i Patryk Mikiciuk przetestują rynkowe nowości i podzielą się wrażeniami z jazdy. Łącząc profesjonalizm z poczuciem humoru, na różne sposoby sprawdzą szereg aut - od wartych miliony złotych po niebanalne terenówki. Przejadą setki kilometrów po włoskich, francuskich i polskich drogach.

Z premierowymi odcinkami powrócą także znane programy: m.in. "Megatransporty", "Wyburzacze", "Nowy gadżet", "Wojny samochodowe", "Absurdy drogowe", "Zakup kontrolowany", "101 napraw", "Zawodowi handlarze", "Uwaga! Pirat", "Samochód marzeń: kup i zrób", "Raport technologiczny", "99 godzin", "Służby ratownicze", "Pomoc dorgowa 24h". Swoje stałe miejsce w ramówce ma oczywiście nadawany bez przerwy sezonowej "Raport Turbo".

Nowe programy na wiosnę 2019 roku przygotowały także inne kanały Grupy, w tym m.in. TVN, TVN Style, TVN7, TTV, TVN Fabuła, METRO, TLC Polska, Travel Channel, Food Network, Discovery Channel oraz Eurosport.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Odkąd laska została szefem TVN Turbo kanał leci na ryj, niedzielna ramówka pomieszana i do dupy...kiedyś całą niedzielę mogłem oglądać ten kanał a teraz kilka programów i Heyah.
 1