Łukasz Szewczyk24.01.2019 (21:05)2 komentarze

Bosacka na diecie, powrót Szczyta, kosmetyczne rewolucje, medyczne mity, polskie fabryki. 6 nowości wiosną w TVN Style

"Z Bosacką na diecie", "Powrót doktora Szczyta", "Kto tu mieszka?", "Pogromcy medycznych mitów", "Kosmetyczne rewolucje" oraz "Tak powstaje..." - to wiosenne nowości TVN Style. Co jeszcze przygotowano dla widzów?
"Gwiazdy od kuchni" - Katarzyna Bosacka
W społeczeństwie krąży wiele teorii na temat tego, co służy naszemu organizmowi. Jak się w tym wszystkim odnaleźć, nie zwariować, a przede wszystkim nie zachorować?!\ W nowym programie TVN Style "Pogromcy medycznych mitów"ekipa lekarzy obali mity krążące wokół tematyki zdrowotnej. Eksperci w prosty i przejrzysty sposób podzielą się z widzami swoją fachową wiedzą. Niejednemu z nas pomogą otworzyć oczy i poprawić jakość życia.
Wiosna w TVN Style upłynie także "Z Bosacką na diecie". Katarzyna Bosacka dobrze wie, że kilogramy lubią wracać. Mimo wszystko nie poddaje się i po raz kolejny idzie na dietę. Tym razem będzie towarzyszyła jej dwójka bohaterów. Wspólnie staną do walki z wagą i własnymi słabościami. Nad procesem odchudzania będą czuwali specjaliści z różnych dziedzin. Nie zabraknie przepisów na dietetyczne dania, wskazówek dotyczących aktywności fizycznej oraz porad lekarzy i psychologów.

Pięciu bohaterów. Pięć mieszkań. I jedno pytanie: "Kto tu mieszka?" W każdym odcinku uczestnicy odwiedzą pięć domów należących do kogoś z ich grupy. Wiedząc jedynie jaki zawód wykonuje każdy z nich, będą musieli odgadnąć, które wnętrze należy do poszczególnych bohaterów. Używając intuicji i uważnie śledząc reakcje pozostałych, muszą przeprowadzić dochodzenie. Rozwiązanie zagadki czeka na widzów dopiero w finale programu. Pokaż swoje mieszkanie a powiem ci, kim jesteś...

Kolejna propozycja TVN Style to "Powrót doktora Szczyta". W swoim nowym programie doktor Marek Szczyt, jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce, spotka się z kolejnymi pacjentami. Czy uda mu się pomóc Patrycji z asymetrią twarzy, Sandrze z odstającymi uszami oraz Paulinie z lewostronnym porażeniem ciała i zanikiem mięśni w jednej z łydek? Nie mamy wątpliwości, że doktor Szczyt i jego lekarze specjaliści zrobią wszystko, by odmienić życie bohaterów programu.

Otworzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń. Utrzymanie się w tym biznesie to zupełnie inna bajka. w programie "Kosmetyczne rewolucje" prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy.

Z kolei w "Tak powstaje..." Anna Nowak-Ibisz rusza w Polskę, by odkryć świat fabryk i przyjrzeć się, jak powstają przedmioty codziennego użytku. Prowadząca z charakterystycznym dla siebie zacięciem będzie zadawać pytania, sprawdzać i testować. Czy producenci zdradzą jej swoje laboratoryjne tajemnice?

Na antenę TVN Style powróci "Eks-tra zmiana", w której Agata Młynarska wraz z ekspertami pomogą kolejnym osobom po rozwodzie. Urszula Chincz w "Nowej misji ratunkowej" zaprezentuje widzom mnóstwo sprytnych rozwiązań dotyczących sprzątania, majsterkowania i wystroju wnętrz. Maja Sablewska w swoim programie "Sablewska o stylu. Na okazje" pokaże jak można ubrać się na różnego rodzaju wydarzenia.

Wiosna w TVN Style to także nowe sezony programów: "Pani Gadżet", "Co nas truje?", "W roli głównej", "Gwiazdy prywatnie" oraz "Śluby marzeń".

Nowe programy na wiosnę 2019 roku przygotowały także inne kanały Grupy, w tym m.in. TVN, TVN Turbo, TVN7, TTV, TVN Fabuła, METRO, TLC Polska, Travel Channel, Food Network, Discovery Channel oraz Eurosport.

Komentarze (1 - 2 z 2)

posprzątaj sobie w domu, to przestanie śmierdzieć.
 17  
Gdańsk ?
 6