Łukasz Szewczyk24.01.2019 (22:54)16 komentarzy

Wiosna w TVN: Cztery nowości i powroty sprawdzonych hitów

Telewizja TVN na wiosnę 2019 roku przygotowała dla widzów trzy serialowe nowości oraz nowe reality-show z udziałem gwiazd. Na antenę wracają także sprawdzone hity, wśród nich m.in. "MasterChef Junior", "Agent - Gwiazdy", "Diagnoza", "Druga szansa", "Milionerzy" czy też "Kuba Wojewódzki".
czekam w TVN
Serial "Odwróceni" / Fot. TVN
Serial "Odwróceni" / Fot. TVN
Pierwsza wiosenna nowość TVN to serial "Odwróceni. Ojcowie i córki" (emisja w poniedziałki o godz. 21.30, od 18 lutego). Jest to historia o więzach krwi. Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. "Pruszkowscy" gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary "Pruszków" nie istnieje. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora - jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką... Więcej o serialu TUTAJ.
Serial "Szóstka" / Fot. TVN
Serial "Szóstka" / Fot. TVN
Druga nowa propozycja to serial "Szóstka" (niedziela, godz. 21.30, od 24 lutego). Nowa produkcja jest historią o międzyludzkich relacjach i trudnych wyborach, które zmuszeni jesteśmy podejmować w sytuacjach ekstremalnych. Wewnętrzne napięcia w każdej z par zapoczątkują serię konfliktów, nie tylko między bliskimi. Czy bohaterowie z różnych światów odnajdą w sobie siłę i wytrwają w postanowieniu ratowania życia i zdrowia tej drugiej osoby? Każdy odcinek będzie pogłębiał i komplikował relacje między bohaterami. Więcej o serialu TUTAJ.

Dawid Kwiatkowski z mamą w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć" / Fot. TVN
Dawid Kwiatkowski z mamą w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć" / Fot. TVN
Telewizja TVN przygotowała także reality show o zabawnym tytule "Starsza pani musi fiknąć" (planowana emisja w kwietniu 2019 roku). Jest to zabawna, pełna nieoczekiwanych
zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach
i unikalnych chwilach spędzonych razem. Więcej o programie TUTAJ.

Magdalena Cielecka w serialu "Chyłka - Zaginięcie" / Fot. TVN
Magdalena Cielecka w serialu "Chyłka - Zaginięcie" / Fot. TVN
Czwartą i zarazem ostatnią nowością wiosennej ramówki TVN jest serial "Chyłka - zaginięcie" (sobota, godz. 20.00, od 23 lutego). Joanna Chyłka należy do czołówki najlepszych karnistów w Polsce. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Nie boi się żadnego zawodowego wyzwania i nigdy nie przegrywa powierzonych jej spraw. Gdy znajoma sprzed lat prosi ją o pomoc, Chyłka, wraz ze swoim nowym aplikantem, rozpoczyna prawnicze śledztwo w sprawie zaginięcia trzyletniej Nikoli Szlezyngier. Czy obrońcy zdołają ustalić, kto stoi za zniknięciem dziecka? Więcej o serialu TUTAJ.

Serial "Diagnoza" / fot. TVN
Serial "Diagnoza" / fot. TVN
Na antenę TVN wracają sprawdzone produkcje. Widzowie będą mogli oglądać czwarty sezon serialu "Diagnoza" (wtorek, godz. 21.30, od 19 lutego). W nowych odcinkach Jan Artman (Adam Woronowicz), awansowany na ordynatora oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Powrócą do niego echa mrocznej przeszłości i zbrodni, którą popełnił. Do personelu rybnickiego szpitala dołączy Szymon Brock (Maciej Stuhr). Uznany pediatra oraz toksykolog, ale przede wszystkim wolny duch i ekolog żyjący w zgodzie z naturą, na wszystkich zrobi ogromne wrażenie. Jedynie Piotr Sadzik (Michał Czernecki) będzie traktował go z dystansem i niechęcią...

Uczestnicy czwartej edycji rogramu "Agent - Gwiazdy" / Fot. TVN
Uczestnicy czwartej edycji rogramu "Agent - Gwiazdy" / Fot. TVN
Na antenę TVN wraca "Agent - Gwiazdy" (środa, godz. 21.30, od 20 lutego) z czwartym sezonem. Tym razem Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie, które słyną z licznych wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu "Agent". Zaproszenie do programu przyjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej).

Jurorzy "MasterChef Junior" - Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler / Fot. TVN
Jurorzy "MasterChef Junior" - Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler / Fot. TVN
Powraca także "MasterChef Junior" (niedziela, godz. 20.00, od 24 lutego). Aż 40 utalentowanych młodych kucharzy już po raz czwarty stawi czoło wyzwaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Tegoroczna edycja kulinarnego show będzie obfitować także w liczne wizyty gości specjalnych! Odwiedzi nas Robert Makłowicz, który sprawdzi, jak uczestnicy radzą sobie z regionalnymi potrawami. W kuchni MasterChefa zjawi się też królowa polskiej kuchni, czyli Magda Gessler. Restauratorka oceni wykwintne śniadania przygotowane specjalnie na jej przyjazd, a będzie je jeść... w wielkim królewskim łożu. Po raz pierwszy w historii programu "MasterChef Junior" uczestnicy zmierzą się też z daniem posiadacza gwiazdki Michelina Andrea Camastry.

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler w TVN / Fot. TVN
"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler w TVN / Fot. TVN
Wiosna w TVN to także "Kuchenne rewolucje" (czwartek, godz. 21.30, od 21 lutego). Już od dziewięciu lat Magda Gessler przemierza kulinarną mapę Polski. W nadchodzącym sezonie zrewolucjonizuje między innymi wyjęty z czasów PRL "Paradiso" pod Legnicą oraz pierogarnię w Tczewie i Nowogardzie. Na ratunek przybędzie też siostrom z Aleksandrowa Łódzkiego, prowadzącym domowy bar, oraz właścicielce drewnianej "Karczmy" pod Lublinem. Przekonamy się także, jakie zmiany dokonają się w wilanowskiej restauracji "Mada", specjalizującej się w kuchni gruzińskiej. Kolejnym wyzwaniem będzie także rybnicka "Dzika róża". Właściciele, Ewa i Marek, postanowili wynająć remizę straży pożarnej, znajdującą się na peryferiach miasta.

Hubert Urbański prowadzący "Milionerów" w TVN / Fot. TVN
Hubert Urbański prowadzący "Milionerów" w TVN / Fot. TVN
Na antenę TVN wracają także "Milionerzy" (od poniedziałku do czwartku o godz. 20.55, od 18 lutego). Na uczestników po eliminacji "kto pierwszy, ten lepszy" czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Ewa Drzyzga / Fot. TVN
Ewa Drzyzga / Fot. TVN
Do TVN powraca medyczny magazyn "36.6°C" (sobota, godz. 18.00, od 23 lutego). W tym sezonie prowadzący program wraz z ekspertami postarają się przekonać widzów, że warto zmienić nawyki żywieniowe u dzieci. Jest to nie lada wyzwanie, zważywszy na fakt, że polska młodzież tyje najszybciej w Europie! W premierowych odcinkach pojawią się prezentacje badań naukowych oraz szereg eksperymentów medycznych. Oprócz specjalistów, zaangażują się w nie również znane i lubiane gwiazdy. Widzowie dowiedzą się więcej na temat przełomowych odkryć ze świata medycyny. Nie zabraknie także sprawdzonych porad dotyczących zdrowia. Jakie niespodzianki mogą kryć się w ubraniach, które kupujemy w sklepach? Czy da się wyleczyć cukrzycę dzięki zmianie stylu życia? W którym momencie hałas staje się szkodliwy dla naszego słuchu?

"Efekt Domina" / Fot. TVN
"Efekt Domina" / Fot. TVN
Dominika Kulczyk, jedyna polska filantropka, która poprzez osobiste zaangażowanie realizuje programy pomocowe na całym świecie, w szóstej serii autorskiego cyklu dokumentalnego "Efekt Domina" (niedziela, godz. 11.00, od 24 lutego) dociera do potrzebujących w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. W nowej serii Dominika zabierze widzów do Ghany. To kraj, w którym życie dzieci kosztuje kilkadziesiąt dolarów. Czasami nawet pięciolatki są sprzedawane przez rodziców. Problem handlu ludźmi na ogromną skalę dotyczy również Nepalu. Tamtejsze dzieci są kupowane, porywane i wywożone do sąsiednich państw, gdzie często żyją w nieludzkich warunkach, zmuszane do prostytucji lub pracy ponad siły.

Sukcesy, romanse, zdrady, kłótnie, wielkie miłości i rozstania. TVN kontynuuje emisję serialu "Na Wspólnej" (poniedziałek - czwartek, godz. 20.15). Wiosną na widzów czekać będzie niejedna niespodzianka. Przed bohaterami pojawią kolejne życiowe zakręty, ale też momenty prawdziwej radości. Martę i Olafa będzie czekać wielki test dla ich związku. Konarska dowie się, że jest w ciąży! To nieodwracalnie zmieni jej uporządkowane i szczęśliwe życie. Olaf będzie przeszczęśliwy. Czy jego kochanka Ada pogodzi się z tym, że zostanie odstawiona na boczny tor? Policja nadal będzie poszukiwać Kingi. Rodzice Brzozowskiej, w akcie desperacji, zwrócą się do jasnowidza po pomoc. Wkrótce z rzeki zostanie wyłowione ciało kobiety...

Na antenę TVN z nowymi sezonami wracają także codzienne seriale "Szkoła" (od poniedziałku do piątku o godz. 15.30, od 18 lutego), "19+" (od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, od 18 lutego), "Szpital" (od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, od 18 lutego), "Ukryta prawda" (od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, od 18 lutego).

Wiosenna ramówka TVN to także "Dzień dobry TVN" (od poniedziałku do niedzieli od godz. 8.00), "Co za tydzień?" (niedziela godz. 12.00), talk-show "Kuba Wojewódzki" (wtorek godz. 22.30, od 19 lutego), oraz "Superwizjer" (wtorek godz. 23.30).

Nowe programy na wiosnę 2019 roku przygotowały także inne kanały Grupy, w tym m.in. TVN Style, TVN Turbo, TVN7, TTV, TVN Fabuła, METRO, TLC Polska, Travel Channel, Food Network, Discovery Channel oraz Eurosport.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Nie jest najgorzej. Z nowości czekam na "Odwróconych" i ten reality-show z znanym dziećmi. No i oczywiście Agent ;)
 17  
Widzę, że moderator czuwa... i co nieco usuwa...
 16  
I tak prawdziwym hitem będzie reaktywacja WIELKIEGO BROTHERA na TVN SIEDEM!!! Tyle lat czekałam na kolejną audycję tego show i o tym marzyłam, je je je!!!!!!!!!! Nareszcie Wielki Brother powraca!!!!!!!!!!!!!
 16  
Cenzura musi byc johny. Tylko jak ta strona ma byc wiarygodna jak nie mozna przedstawic swoich opinii. Ta tvp mozna pisać a na tvn juz nie. Dlaczego? Może odpiszecie zamiast usuwać komentarz?
 11  
Dlaczego nie mozna przedstawic opinii o tvn?
 16  
I bardzo dobrze ktoś w końcu z tego portalu usuwa te szczujące komentarze.
 14  
Cenzura musi byc johny. Tylko jak ta strona ma byc wiarygodna jak nie mozna przedstawic swoich opinii. Ta tvp mozna pisać a na tvn juz nie. Dlaczego? Może odpiszecie zamiast usuwać komentarz?
Tak się składa że czytałem Twoje komentarze. Nie zawierały opinii, tylko szczucie antypolskością.
 9  
Dlaczego nie mozna przedstawic opinii o tvn?
Chcesz opinię o TVN? Ok, ja ci ją przedstawię: TVN TO NAJLEPSZA TELEWIZJA NA ŚWIECIE.
 8  
Chcesz opinię o TVN? Ok, ja ci ją przedstawię: TVN TO NAJLEPSZA TELEWIZJA NA ŚWIECIE.
POdziwiam. Zwiedziłeś/łaś cały świat, widziałeś/łaś WSZYSTKIE kanały świata i wiesz, że sPOśród wielu tysięcy kanałów na świecie najlepszy jest akurat TVN z POlski... Czapki z głów!!!

A teraz moja opinia o TVN. TVN to jest jedna z najgłupszych telewizji w POlsce, a że ma taką imPOnującą oglądalność? To tylko źle świadczy o POziomie umysłowym naszego sPOłeczeństwa...
 14  
Chodzi mi o to, ze tvn nie jest wiarygodna. Przedstawia punkt widzenia niekorzystny dla Polski. W jej programach głownie politycy komuny typu Cimoszewicz, Kwaśniewski, Lewandowski i republiki okrągłego stołu, agenci Wałesa, Boni oraz inni Gronkiewicz Waltz, sędziowie z czasów komuny. Osoby ktore podczas okrąglego stołu dogadali się rozkraść nasz kraj a nie dać nam wolność, której do tej pory nie ma, bo rządzą rosyjscy i niemieccy agenci. Znacie przeszlosc Tuska? Przez kogo był finansowany? Jak pisze w ksiażce Wojciech Sumliński "Niebezpoeczne związki Donalda Tuska" przez niemieckich agentów niemiecki i wojskowe sluzby polskie. Przez ich pieniadze wręczane przez pana Kubiaka stworzyli partię KLD i rzadzili Polską bo inne partienie mogly im dorownać . Póżniej swój dług splacili prywatyzacjami Balcerowicza gdzie za bez cen nas Niemcy wykupili. A tvn ich zaprasza i gloryfikuje. Czytał ktoś tą ksiazke? Za głowę mozna sie zlapac kto nami rzadził. I Tusk dalej chce wrocic. BRON PANIE BOŻE
 15