Łukasz Szewczyk24.01.2019 (22:54)16

Wiosna w TVN: Cztery nowości i powroty sprawdzonych hitów

Telewizja TVN na wiosnę 2019 roku przygotowała dla widzów trzy serialowe nowości oraz nowe reality-show z udziałem gwiazd. Na antenę wracają także sprawdzone hity, wśród nich m.in. "MasterChef Junior", "Agent - Gwiazdy", "Diagnoza", "Druga szansa", "Milionerzy" czy też "Kuba Wojewódzki".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Tobie lekarz potrzebny jest od zaraz. Niech ktoś tego pisowskiego spamera, szczującego na innych w każdym wpisie w końcu zablokuje !
 2  
GÓRALU WYŻYNNY. Trochę Cie zaskoczę. Nie jestem żadnym zwolennikiem PiSu i jakiejkolwiek partii politycznej. To widać na Twoim przykładzie jak działa manipulacja. Wbili Ci do głowy, że jak ktoś negatywnie napisze na PO jest zwolennikiem PiSu. Żenujące myślenie, bo nie bronię braci Kaczyńskich i nie jestem adwokatem Jarosława. Też ich krytykuję za niektóre decyzje aczkolwiek zależy im na dobru Polski w przeciwienstwie do Niemca Tuska. Po drugie nie czytam i nie slucham żadnych mediów i nikt nie wbija mi niczego do głowy. Po prostu właczam racjonalne myślenie i oddzielam ziarno informacyjne od plew. A tak na marginesie nie ma w Polsce obiektywnych stacji informacyjnych. One mają na celu wpływać w określony sposób na ludzi. Swoją wiedzę opieram na Stanisławie Michalkiewiczu, Witoldzie Gadowskim, Wojciechu Sumlińskim, Marcinie Roli, panu Karoniu i temu podobnych. Pewnie ich nie znasz.
 1  
Niech redakcja zablokuje tego spamera @cback czy @SBack. Ma urojenia paranoidalne zupełnie jak Stefan W.
Tylko patrzeć jak będzie latał z nożem po ulicach. Jak widać tv tvp robi w niektórych mózgach sieczkę i potem nie grzeszą rozumem.
 1  
@cback
Jak Ci zależy na dobru Polski, to skończ z tą szczujnią jaką tu uprawiasz. Kolejny wpis w którym wyzywasz od nie Polaków innych, bo mają czelność myśleć inaczej niż Ty.

Zacznij opierać swoją wiedzę o własne doświadczenia życiowe a nie czytając nienawistne teksty swoich redaktorków.

Takich jak Ty mamy tu już serdecznie dość.
 1  
Jest diagnoza! Ale brakuje hipnozy i szpitala! Czyżby już wszystkich wyleczyli!?? ;D

buuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahaha!!!
 8  
Autorowi chyba coś się pomyliło w nagłówku z "Druga szansa"... ;)
 1