Łukasz Szewczyk28.01.2019 (16:45)4 komentarze

Debiut Piątka w AC Milan hitem Eleven Sports. Jaka oglądalność?

Przeprowadzona przez ELEVEN SPORTS transmisja meczu AC Milan - SSC Napoli, w którym w barwach gospodarzy zadebiutował Krzysztof Piątek, cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów.
Piątek w Milanie
W sobotni wieczór (26 stycznia 2018 roku) relację na żywo w kanale Eleven Sports 1 w grupie wiekowej 4+ obejrzało łącznie ponad 750,1 tys. osób (reach), a średnia oglądalność wyniosła ponad 431,3 tys. widzów. (AMR).
Powyższe dane, udostępnione przez Nielsen Audience Measurement, obejmują osoby, które oglądały mecz w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Nie uwzględniają odbiorców korzystających z serwisów online, takich jak elevensports.pl, ipla.tv, player.pl, usług online należących do operatorów telewizyjnych oraz Samsung Smart TV z systemem Tizen.

Następna okazja, by obejrzeć w akcji Krzysztofa Piątka, nadarzy się w ELEVEN SPORTS już w najbliższą niedzielę, 3 lutego. W hicie 22. kolejki Serie A TIM AC Milan zmierzy się na wyjeździe z AS Romą. Początek transmisji o godzinie 20:25, a przedmeczowe studio rozpocznie się o 20:00.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Błąd. Najbliższa okazja dziś 29.01 wieczorem, ponownie z Napoli na TVP Sport i online, trosze ludzi w błąd wprowadzacie...
 8  
Fajnie że Piątek zadebiutował ale mecz aż oczy bolały nudy i spać się chciało.
 2  
za to dziś Piatek bryluje w meczu AC Milan - Napoli dwie świetne bramki !
 4  
Trzeba przyznać Piątek wlazł do drużyny Milanu z wielkim przytupem.Piękne bramki i teraz pora zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze.
 0