Łukasz Szewczyk31.01.2019 (16:45)5 komentarzy

Radio Gdańsk rozszczepia sygnał na Słupsk

Pierwszy raz w swojej historii, oprócz programu regionalnego dla całego Pomorza, Radio Gdańsk będzie emitować program lokalny. Od 1 lutego 2019 roku w Słupsku, na częstotliwości 102 FM, rozgłośnia będzie rozczepiać sygnał - docelowo na cztery godziny.
Radio Gdańsk - Słupsk
Radio Gdańsk - Słupsk
- Od poniedziałku do piątku po godzinie 12:00 redakcja Radia Gdańsk w Słupsku będzie produkować i emitować program dla miasta i regionu słupskiego. Antenę w całości poświęcimy sprawom Słupska i okolic. Goście na żywo, najnowsze informacje, komentarze i ciekawostki z regionu. Radio Gdańsk Studio Słupsk 102 FM. Słupsk w centrum uwagi - mówi Dariusz Wasielewski, Prezes Radia Gdańsk.
Z okazji inauguracji programu miejskiego w Słupsku odbędzie się specjalna edycja akcji "Kulturalny Weekend z Radiem Gdańsk". W ramach, której Słuchacze ze Słupska i okolic zobaczyć będą mogli spektakl w reżyserii Dominika Nowaka "Pan Tadeusz" w Nowym Teatrze im. Witkacego.

"Słupsk w centrum uwagi - 102 FM" od 1 lutego 2019 roku na początek od 12:00 do 13:00. Równolegle program regionalny w Słupsku, Ustce, Lęborku, Łebie będzie można odbierać na częstotliwości 91,1 FM.

Redakcję Radia Gdańsk w Słupsku tworzy trójka dziennikarzy: kierownik Przemysław Woś oraz reporterzy Paweł Drożdż i Marcin Kamiński.

Komentarze (1 - 5 z 5)

i zaszczepia przekaz naszego króla europy! hip,hip, hura!!!

:D :D :D
 1  
I zaszczepia słuchaczom 2,5 wartości konserwatywne.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha!
 1  
Tak właśnie miał jakiś czas temu RMF FM przy rozszczepianiu sygnału na województwa. Niestety KRRiTV zakazała takiej praktyki co spowodowało że bardzo dużo osób straciło pracę.
Jak to jest możliwe że Radio Gdańsk ma takie możliwości.
Uważam że RMF FM powinien także wrócić do lokalnych serwisów w Polsce.
Widać że państwowe radio ma większe prawo niż komercyjni nadawcy.
 5  
MISTRZU a wiesz że jeszcze trwa proces pomiędzy RMF FM a KRRiT bo jakiś polityk z SLD cofnął koncesję na lokalne stacje w latach 90.? I dziś z odsetkami odszkodowanie wynosi 90 mln zł. Ludzie krzyczą o milionowej dotacji dla radia Maryja a siedzą cicho gdy chodzi o prawie miliard dla wydawnictwa Bauer, które mimo że wtedy nie było właścicielem ale że kupiło stacje przejmując roszczenia a kasa Niemcom musi się zgadzać.
 4  
I zaszczepia słuchaczom 2,5 wartości konserwatywne.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha!
Zycie na koszt państwa wartość konserwatywna. PiS nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem WOLNOŚĆ JEDNOSTKI
 0