Łukasz Szewczyk31.01.2019 (16:50)brak komentarzy

Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+. Powracają Kucharski, Polan i Oliver

W marcu Kuchnia+ przygotowała zestaw programów dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, ale nie mają czasu lub brakuje im umiejętności, aby przyrządzić smaczny i zdrowy posiłek.
Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+. Powracają Kucharski, Polan i Oliver
Znany szef kuchni Jamie Oliver prezentuje nowe przepisy na pyszne dania z wykorzystaniem zaledwie... pięciu składników. W każdym odcinku pokazuje, jak szybko przygotować cztery potrawy, tym razem będą to m.in.: azjatycki przepis na smażone jaja, ryżowy pudding z mango, potrawka z grochu, fasoli, chilli i mięty czy sycylijski makaron z tuńczykiem. Widzowie Kuchni+ przekonają się, że z bardzo małej liczby produktów można stworzyć dania, które zapewnią maksimum doznań smakowych. Niezależnie od tego, czy ktoś jest mistrzem kuchni czy zupełnym nowicjuszem, dzięki tej produkcji pozna genialne sztuczki, które pozwolą mu zaoszczędzić sporo czasu. Premiera programu "Jamie Oliver: 5 składników 2" w sobotę (od 2 marca 2019 roku) o godz. 14.00 na antenie Kuchnia+.
Uczestnicy reality show "Czy na pewno umiesz gotować? 6" będą mogli przetestować swoje umiejętności kulinarne pod okiem prawdziwego wirtuoza smaku - Andrzeja Polana. Bohaterami kolejnych odcinków są osoby przekonane o swoim kulinarnym talencie, które zostały zgłoszone do programu przez swoją rodzinę. Każdy z uczestników uważa, że jego popisowe danie jest wybitne, nieco inne zdanie na ten temat mają domownicy... Prowadzący Andrzej Polan ocenia umiejętności kulinarne swojego gościa, daje mu cenne wskazówki i wspólnie z nim pracuje nad udoskonaleniem potrawy, tak by na końcu amator gotowania mógł ją zaprezentować swoim bliskim. Premiera programu w piątek (od 15 marca) o godz. 22.00.

Jak urozmaicić codzienny jadłospis? Jak gotować smacznie, zdrowo i ekonomicznie? Piotr Kucharski udowadnia, że każdy może zrobić prawdziwą rewolucję w swoim jadłospisie, nawet jeżeli brak mu naturalnej skłonności do eksperymentowania. W każdym odcinku widzowie otrzymają solidną dawkę kulinarnych inspiracji oraz dowiedzą się, jak gotować smacznie, zdrowo i tanio. W nowej serii poznamy przepisy na zdrowe lunche do pracy, szybkie i pożywne śniadania, bezmięsne obiady oraz proste trzyskładnikowe dania. Bohaterami programu będą m. in. wegetarianie, sportowcy, a także zapracowani rodzicie. Premiera programu "Kucharskiego pomysł na kuchnię 2" w sobotę (od 23 marca) o godz. 16.00.