Łukasz Szewczyk01.02.2019 (12:00)9 komentarzy

Kino TV HD w UPC Polska. Już 135 kanałów HD w ofercie telewizji cyfrowej

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył listę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości nowe stacje Grupy Kino Polska. Łącznie cyfrowa oferta liczy już 135 kanałów HD.
Siedziba UPC
Od piątku (1 lutego 2019 roku) w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest kanał Kino TV HD, który zastąpił wersję SD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 246 w dekoderach Horizon oraz 468 w dekoderach Mediabox. Stacja wchodzi w skład pakietów Select, Max oraz FilmBox.

Kino TV to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Komentarze (1 - 9 z 9)

A gdzie zapowiadany prezesku na luty 2019 - nowy Box 4K HDR?
Pijany_Zając_Szarak_Wędrowniczy_88 1.02.2019 (14:52:25)
 11  
Jak nie zrobią nic z softem na tym ich horizonie to żegnam się z nimi w czerwcu. Flagowy dekoder nie daje możliwości budowania własnej listy kanałów. Żenada
 7  
A Kiedy VH 1 Classic
 7  
Ja chcę VH-1 Classic do k***** n****.

Ile jeszcze mam czekać?
 6  
Kiedy dodane zostaną nowe kanały, a nie tylko zmieniane z SD na HD?
 6  
Wlasnie; kiedy nowe programy ???

Od kilku lat nic wartościowego żeście nie dodali, same Mango TV, Epic TV i Dupa TV, dla kogo ten chłam? Ludzi chyba za idiotów macie, jesli to jest wasza oferta ...
 5  
Kanałów ze znaczkiem HD. Do prawdziwego HD to im daleko.
 2  
ciekawe kiedy w upc będzie cokolwiek w 4K
 0  
AMC HD w sieci East&West a UPC?
 0