Łukasz Szewczyk01.02.2019 (14:40)38

Kanały informacyjne w styczniu: Liderem TVN24 z dużym wzrostem, traci TVP Info

Telewizja TVN24 umacnia pozycje lidera wśród głównych kanałów informacyjnych w Polsce. W pierwszym miesiącu 2019 roku zyskuje także Polsat News, natomiast spadek widzów notuje TVP Info.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 38)

Śmieszne jest to z TVP Info traci, co kilka tygodni piszecie to samo, więc wynikałoby że TVP Info już teraz powinno mieć oglądalność mniejszą niż 0 jeżeli za każdym razem traci. 40% popiera PiS, ale nikt nie ogląda TVP.
 5  
A to ciekawe bo ja i wielu moich znajomych oglądamy TVP Info. Natomiast TVN24 okazjonalnie bo jest tam zbyt dużo manipulacji i bezpodstawnych oszczerstw. Polecam wszystkim niezależnie od poglądów porównać oba kanały aby obiektywnie ocenić.
 0  
TVP Info nie jest szczujnią i nie jest dla ciemnego ludu. To jest telewizja z poprawnymi informacjami. Telewizja dla widzów, którzy nie boją się prawdy, nawet tej bolesnej.

Spadająca oglądalność TVP Info świadczy o tym, że inteligentnego luda mniej, coraz mniej. Niestety! Ale jestem dobrej myśli i wierzę, że cały inteligentny lud nigdy nie wyginie.
A jednak:
-TVP dezInfo jest szczujnią,
-jest wyłącznie dla ciemnego ludu,
-to jest telewizja z propagandowymi informacjami,
-telewizja dla tępych widzów, którzy prawdy nie ogarniają więc wolą codziennie bajki "Z PiSdy i Paproci oglądać" :(
 1  
Cóż :( w innym temacie cię pochwaliłem a tu od razu obuchem...
Prawdopodobnie to nie byłem ja tylko @ta pi..... czyli nieudaczny podszywacz.
;D
 1  
Już sama konstrukcja "poprawne informacje" daje do myślenia czego widz taki jak Ty oczekuje od TVP Info => informacji która utwardzi Twoje przekonania.
Bo jednak jest zasadnicza różnica między prawdziwymi, a "poprawnymi" informacjami, czyli zgodnymi z linią polityczną partii rządzącej.
 5  
Któryś tu napisał że w TVP nie ma manipulacji, w takim razie jak nazwać manipulacje w wiadomościach z 13.01, z których można było wywnioskować, że Owsiak na śmierć Adamowicza powiedział - że nic sie nie stało gramy dalej. To nie jest manipulacja?! Komu mam przpierdzielić w łeb?!
 5  
że Owsiak na śmierć Adamowicza powiedział - że nic sie nie stało gramy dalej. To nie jest manipulacja?! Komu mam przpierdzielić w łeb?!
Dla nich to nie manipulacja- dla nich to "poprawna informacja"
jak to wyżej w świetny sposób wyjaśnił @trwam i trwam mać.

Ale nie dziw się- oni inaczej nie potrafią, dla nich prawda to najgorsze co może ich spotkać(nomen omen)
Prezes już kilka lat temunakreślił myśl przewodnią:
"nikt nam nie wmówi ...." i tego qrvy się trzymają- z drugiej strony czy mają inne wyjście?
 1  

/..../
No, ale z drugiej strony, czy tacy jak ty potrafią inaczej? Nie sądzę!
Pozory mogą mylić- jak obdarte buty prezesa
 3  
Człowieku o czym bredzisz?
TVP kieruje POLITYK PRAWICOWY z krwi i kości, wybrany ze WSKAZANIA a nie w drodze konkursu.
Poprawne informacje dla niego są zgodne z linią partii.
Tak samo jak dla Ciebie, bo jesteś typowym pisowskim trollem.

Za komuny były jedyne poprawne informacje. Jak skończyli, wszyscy wiemy.
 1  
Prawdziwe informacje:
- Naczelnik przez tajemną spółkę chce postawić dwie wierze i zleca projekt, na którą to tajemną spółkę zostaje wystawiona faktura. Nie chce jedbak zapłacić za projekt ale karze iść po zapłatę wygrać sprawę w sądzie które właśnie przejmuje aby wydawać jedynie słuszne wyroki i która może ciągnąć się latami. Dodatkowo wzywa do siebie na telefon prezesa zrepolonizowanego banku i dziwnym ttafem dostaje kredyt na miliard.

Poprawne informacje:
- Naczelnik to wyjątkowo uczciwy człowiek bo chce zapłacić, ale nie może bo widz nie dowiaduje się że faktura zgodnie z ustaleniami stron, była wystawiona na spółkę krzak. Zna się na budownictwie i ekonomii, wręcz mąż stanu i umie załatwić kredyt na tak wielkie dzieło jak pomnik dla potomnych symbolizujący jego brata i jego samego.
Jest jedna przeszkoda ta wredna PO nie chce mu dać pozolenia na budowę, a naród nie chce mu dać wygrać wybory.

I tyle w temacie!
 0