Łukasz Szewczyk02.02.2019 (14:00)27 komentarzy

Krzysztof Ziemiec rezygnuje z "Wiadomości", poprowadzi "Teleexpress" TVP1

Zmiany w programach informacyjnych telewizyjnej Jedynki.
Wiadomości TVP1
Krzysztof Ziemiec nie będzie już prowadził "Wiadomości" w TVP1. Nie oznacza to jednak, że odchodzi z Telewizji Polskiej. Jak dowiedział się Presserwis, dziennikarz jeszcze w lutym 2019 roku ma zadebiutować w roli prowadzącego "Teleexpress". Nadal będzie prowadził programy w TVP Info, ostatnio m.in. "Minęła 20" i "Studiu Zachód".
"Szanowni Państwo, zmieniamy i wzmacniamy programy informacyjne TVP. Bardzo się cieszę, że w tym procesie mam wsparcie redaktora @KZiemiec, który oprócz dotychczasowych aktywności antenowych wkrótce zadebiutuje w nowej roli" - napisał na Twitterze Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

O odejściu Ziemca z "Wiadomości" mówiono od dawna. Ostatnie wydanie poprowadził w połowie stycznia, program był ostro krytykowany za materiały po śmierci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Ziemca w "Wiadomościach"ma zastąpić prezenterka TVP Info Edyta Lewandowska.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 27)

I TAK PO KOLEI SZMATĄ BYŁ W WIADOMOŚCIACH TERAZ DZIWKĄ W TELEEXPRESIE, POTEM PANORAMA ITD.
 2  
Hańby nic nie zmaże
 20  
Patrzcie. Szewczyk przerwał weekend, by to ogłosić.
 27  
widać że antypatia bije z wypowiedzi pewnie dla tego że zamiast zacząć do siebie to wytyka komuś .zacznij od siebie krytykę .
 16  
No cóż, nie wytrzymał i nie dał już dalej rady głosić "popranych" informacji. Przez gardło mu już nie przechodziły.
 12  
Dawno już nie oglądałem Teleexpresu - to Orłosia wywalili?
Ziemiec nie odszedł daleko, może wstawili go do Teleexpresu by tam też psuć ludziom krew...
 3  
poprawne czyli zgodne z linią partyjną naczelnika państwa
 6  
O nie! Paski grozy w Teleexpressie :(
 10  
Drogi @Macieju z Radomia.
Przestań już wygłaszać te pieśni chwalebne, odbierz 500+, kup swym dzieciom plasterków szyneczki, sopockiej bo dzieci lubią, trochę suchej kiełbaski, sera, masło, twarożek, pieczywo i może jeszcze pomidorka, i coś na obiad.
Ja mam taką siostre i szwagra że ich dzieci cały czas głodne do mnie przychodzą już kilkanaście lat, pomimo że dostają 500+, a ja nie dostaje, więc wiem o czym pisze.
Pamiętaj też by dla O. Rydzyka mieć odłożone z tych 500+ bo ostatnio mówił że kto nie wspomoże jego fundacji ten będzie miał grzech zaniechania! To jeśli nie chcesz mieć grzechu - musisz mieć na ten cel odłożone. Zajmij sie tymi sprawami a przestaniesz tu spamować pisząć ciągle jedno i to samo.
 0  
Ojciec dyrektor już kiedyś powiedział: nie nazywajmy szamba perfumerią. Tak więc opinia o tym dziennikarzynie jest na miejscu.
 11