Łukasz Szewczyk04.02.2019 (14:27)4 komentarze

Nowy serial "Rodzinny interes" wiosną w TV Puls. W obsadzie m.in. Kordek i gwiazda disco-polo (wideo)

Telewizja Puls wiosną 2019 roku rozpocznie emisję nowego serialu "Rodzinny interes". W serialu występują m.in. Magdalena Modra-Krupska, Dariusz Kordek i Patryk Janas, członek zespołu disco polo "Deep Dance".
Serial "Rodzinny interes" / Fot. TV Puls
"Rodzinny interes" to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i Ryszardzie (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę - w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.
Serial "Rodzinny interes" / Fot. TV Puls
Serial w ciepły, czasem zabawny sposób będzie wprowadzać widza w świat głównych bohaterów, jednocześnie przedstawiając w każdym odcinku inną historię klientów warsztatu i salonu. Wątki z warsztatu samochodowego będą bardziej sensacyjne, z kolei w salonie kosmetycznym widzowie zobaczą więcej wzruszających, często przeplatanych humorem, historii. Poznamy m.in. perypetie pewnej panny młodej z niebieskimi włosami i losy dziewczynek, które będą chciały obciąć swoje piękne, długie warkocze - w jakim celu? W warsztacie zamieszanie wywoła klient, któremu z samochodu zginie kamerka z pewnym kontrowersyjnym filmem. Dużo emocji wzbudzi pojawienie się bezwzględnych porywaczy, a pomoc nadejdzie z zupełnie nieoczekiwanej strony.

Serial "Rodzinny interes" / Fot. TV Puls
- Serial "Rodzinny interes" to propozycja TV Puls i Outset Films dla tych widzów, którzy poszukują ciekawych, emocjonujących i bliskich im historii, chcą się oderwać od szarej rzeczywistości. Liczymy na duży sukces tego serialu - powiedział Prezes Zarządu Telewizji Puls, Dariusz Dąbski.

Serial "Rodzinny interes" / Fot. TV Puls
- "Rodzinny interes" to pierwszy wspólny projekt TV Puls i Outset Films. Tworzymy serial z myślą o całej rodzinie, opowiadamy o sprawach bliskich nam wszystkim, czasem wzruszających, czasem trzymających w napięciu, czasem opowiedzianych z przymrużeniem oka, ale zawsze wzbudzających ogromne emocje. Każdy znajdzie tu bohaterów, z którymi będzie mógł się utożsamiać i im kibicować. Jestem przekonany, że "Rodzinny interes" to serial, który spodoba się szerokiej widowni TV Puls - powiedział Prezes Zarządu Outset Films, Łukasz Latałło.


Premiera serialu "Rodzinny interes" w marcu 2019 roku na antenie TV Puls

Komentarze (1 - 4 z 4)

Czy te Polaczki nie mogą wyprodukować coś innego niż obyczajówki
 4  
Mieli porządny serial - Lekarze na start, to zrezygnowali. Szkoda oglądać, bo może być podobnie i szkoda rozczarowania.
 1  
@tałi,
kÓrski byłby zachwycony jakby ten serial leciał w TVP,
z tej radości mógłby sie zadławić ogUrkiem na zagryche do wódki.
 0  
Według mnie serial zapowiada się ciekawie, mnie zainteresowała już sama reklamówka;) Także z niecierpliwością czekam na jutrzejszą premierę.
 0