Łukasz Szewczyk05.02.2019 (13:29)4 komentarze

TVN kręci drugi sezon "Pod powierzchnią" (foto)

W styczniu 2019 roku ekipa produkcyjna rozpoczęła zdjęcia do kolejnego sezonu serialu "Pod powierzchnią". Za kamerą 7-odcinkowej produkcji stanął Borys Lankosz oraz nowy reżyser Bartek Konopka, laureat wielu prestiżowych nagród.
Drugi sezon serialu "Pod powierzchnią" / fot. Robert Pałka
Drugi sezon serialu "Pod powierzchnią" / fot. Robert Pałka
Głównymi bohaterami serialu będą Marta (Magdalena Boczarska), Bartek (Bartłomiej Topa), Maciek (Łukasz Simlat) oraz Ola (Maria Kowalska). Znaczące role w tym sezonie odegrają także Iga (Michalina Łabacz), Radek (Mateusz Banasiuk), a także komisarz Byszewska (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik). Do obsady dołączy również Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak oraz Jacek Poniedziałek.
Pierwszy sezon "Pod powierzchnią" dostarczył widzom sporej dawki emocji. Skomplikowane relacje głównych bohaterów, ich sekrety i namiętności doprowadziły do tragedii. Marta Gajewska w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Finałowy odcinek przyniósł również szokujące rozwiązanie - okazało się, że syn Gajewskich żyje. Rozwikłanie tajemnicy zaginięcia chłopca okaże się bardzo skomplikowane i na zawsze zmieni życie Marty i Bartka. W kolejnym sezonie widzowie będą mogli wejść jeszcze głębiej pod powierzchnię kłamstw i tajemnic głównych bohaterów. Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Dlaczego była opiekunka dziecka - Iga uprowadziła Maksa? I wreszcie jak potoczą się losy poszukiwanych przez policję nastolatków Oli i Janka? Odpowiedź przyniosą jesienne odcinki popularnego serialu.

Drugi sezon serialu "Pod powierzchnią" / fot. Robert Pałka
Drugi sezon serialu "Pod powierzchnią" / fot. Robert Pałka
"Pod powierzchnią" jest autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz. Zdjęcia potrwają do końca marca, a realizowane będą w Warszawie oraz Płocku. Kierownikiem produkcji jest Tomasz Parnowski, autorem zdjęć Bogumił Godfrejów, producentką Karolina Izert.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Aby utrzymał poziom 1 sezonu.
Thomas Michael Shelby 5.02.2019 (15:10:42)
 2  
dopiero? myślałem, że na wiosnę będzie już drugi sezon. Serial lepszy od tego z Kuleszą
 1  
Dla mnie to promowanie pedofili ( stary zgret i mała lolitka) obrzydliwe !!!
 0  
Oglądałem kilka odcinków i nawet nie musiałem podpierać powiek zapałkami.
 0