Łukasz Szewczyk06.02.2019 (15:32)brak komentarzy

SnowFest 2019 na antenie radiowej Trójki i Czwórki

W dniach od 8 do 9 lutego 2019 roku w Szczyrku odbędzie się kolejna odsłona imprezy łączącej muzyczne koncerty ze sportową rywalizacją - SnowFest. Patronat nad wydarzeniem objęły Trójka i Czwórka - przez dwa dni dziennikarze obu stacji będą relacjonowali przebieg imprezy. Na antenach Polskiego Radia pojawią się również rozmowy na żywo z artystami, sportowcami, publicznością i organizatorami.
SnowFest 2019 na antenie radiowej Trójki i Czwórki
SnowFest 2019 to 30 artystów, kilka tętniących muzyką scen i ekstremalne ewolucje na śniegu. W Szczyrku, podczas najważniejszego wydarzenia tej zimy, na kilku scenach zaprezentują się topowi światowi i rodzimi reprezentanci hip-hopu, drum'n'bassu, house'u i electro. Wśród nich m.in. Ghostface Killah - jeden z najlepszych raperów, Booka Shade - legendy sceny muzyki elektronicznej, a także reprezentacja światowego drum'n'bassu - Friction, Calyx & Teebee i LX One. Rodzime podwórko reprezentować będą: Łąki Łan, Jan-Rapowanie, Catz 'n Dogz, GrubSon, Gooral i Sabina. Swoje sety zaprezentują didżeje: Novika & Mr Lex, duet Last Robots i house'owy Sierra Cosworth. Fragmentów wielu z nich będzie można posłuchać na antenach radiowej Trójki i Czwórki.
Do Szczyrku Trójka zawita w piątek 8 lutego. Tego dnia imprezę na antenie relacjonować będą: Michał Margański ("AnagrammarganA"; godz. 15.00-16.00), Kuba Strzyczkowski ("Zapraszamy do Trójki", w godz. 16.00-19.00) i Piotr Metz ("Lista przebojów Programu 3", w godz. 19.00-22.00). Natomiast w sobotę 9 lutego Trójka zaprasza na plenerowe wydanie audycji "Radiowy Dom Kultury" Agnieszki Szydłowskiej i Agnieszki Obszańskiej (godz. 13.00-15.00).

Ponadto z soboty na niedzielę Michał Margański w audycji "Potrójne Pasmo Przenoszenia" (godz. 00.00-2.00), zaprezentuje m.in. koncert Booka Shade.

Nie mniej atrakcji dla swoich słuchaczy zaplanowała Czwórka, która zaprasza do słuchania relacji reporterskich na antenie w piątek 8 lutego od godz. 18.00. Natomiast w sobotę 9 lutego Czwórka nadawać będzie ze Szczyrku audycję Mateusza Kulika "Hot Spot" (godz. 16.00-18.00) oraz audycję specjalną "PlenAir Czwórki" Matusza Fusiarza i Justyny Tylczyńskiej w godz. 18.00-19.00. Gośćmi będą artyści i sportowcy SnowFest 2019. Przez dwa dni imprezy w miasteczku festiwalowym ustawiony zostanie specjalny namiot Czwórki, w którym spotkać będzie można prowadzących audycje oraz wygrać atrakcyjne czwórkowe gadżety.

Dodatkowo radiowa Czwórka zaprasza w drugi dzień imprezy na stok Szczyrk Moutain Resort, gdzie w godzinach 12.00-16.00 swoje sety zagrają czwórkowi didżeje: DJ Bert (Norbert Borzym) i True.Dat (Piotr Truszkowski). Podczas tego wydarzenia w namiocie Czwórki na uczestników festiwalu czekać będą: gorąca herbata, czwórkowe naklejki na narty i deski snowboardowe, a także tor przeszkód do pokonania w ALKOgoglach. Ekipa radiowej Czwórki zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy i pamiątkowego zdjęcia w fotobudce.