Łukasz Szewczyk06.02.2019 (18:08)46

Programy informacyjne w styczniu: Liderem "Fakty" z dużym wzrostem, najwięcej traci "Teleexpress"

W pierwszym miesiącu 2019 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych nadawanych na głównych antenach utrzymują "Fakty" TVN notując największy wzrost widzów. Zyskują także "Wiadomości", tracą "Wydarzenia" i "Teleexpress".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 46)

Dziwne dane, bo we wszystkich badaniach opinii publicznej, niezależnych, tvn znacznie traci.
 27  
Gratulacje dla >Faktów<. Dystans do pisowskiej szczujni nadal wzrasta. To cieszy, że ludzie mając możliwość wyboru omijają namolną i prostacką propagandę. Wybór dla myślącego człowieka jest oczywisty. W grupie komercyjnej ta przewaga >Faktów< jeszcze bardziej widoczna. Tak trzymać :)
Można już się pokusić o tezę, że skręt polsatowskich >Wydarzeń< na klaskanie rządzącej partii nie wyszedł im najlepiej. Gawryluk poniosła klęskę próbując lizać rządzących.
No i szkoda >TE<. Z dawnej idei Węgrzyna nic nie zostało, a na dodatek teraz ten lizusowski programik zasili kapral Ziemiec.

Na tym kończę, bo zaraz pisowski "bi"janek oraz transwestytka radomska-plujka podstołówka tu się zlecą i będzie czuć pisuarem. A smród moczu mnie brzydzi. Więcej tu nie zajrzę, bo jadę zwiedzać K-Towers :D :D :D
 23  
Tuba propagandowa, jak zwykle na szczycie!
A gdzie Totalniacy?
Sami widzicie!
;D
 17  
Z Ziemcem oglądalność Teleexpresu spadnie do zera ....

Tal dalej chłopaki trzymać !!
 12  
Jakub328 Niezależnych ? Od czego i Kogo?
 12  
Wiadomości to kopia z PRL wiem bo mam swoje lata i widzę jak wiadomości się skopiowały z tamtego okresu.
Gawryluk i Polsat zbyt się zbliżył z retoryką władzy aktualnej i część widzów o poglądach odmiennych jakie im serwuje Polsat przeszła na inna stronę - mając wybór jeszcze.
Amerykański TVN czerpie przykłady z CNN , BBC, tworzy własny rodzaj news. Dla jednych niezrozumiały, dla innych zbyt liberalny a jeszcze innych trafny i realny.
Mamy wybór i rozum korzystajmy z takich usług jakie nam odpowiadają.
 18  
TVPiS na równi pochyłej- czy kogoś to dziwi?
 13  
napisałeś "Wybór dla myślącego człowieka jest oczywisty."

Niestety w Polsce nie ma rzetelnych dzienników informacyjnych, łącznie z faktami tvn. Najbardziej rzetelny wydaję się Polsat jeszcze.
 29  
"Najbardziej rzetelny wydaję się Polsat"
Był,był rzetelny,
niestety,ale PiSiorstwo przycisło Solorza i ten musiał przyjąć do banku zaufanego prawnika (w innym banku za 1% miał"pracować") zębaty wymienił cały skład Wydarzeń i teraz jeszcze PiSdy nie chwalą,ale jak śmierdzi też nie informują.
 20  
Mówcie co chcecie PIS jest prawdziwie Polski nie jak PO na usługach Makreli i Makarona.
 28