Łukasz Szewczyk06.02.2019 (18:08)45

Programy informacyjne w styczniu: Liderem "Fakty" z dużym wzrostem, najwięcej traci "Teleexpress"

W pierwszym miesiącu 2019 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych nadawanych na głównych antenach utrzymują "Fakty" TVN notując największy wzrost widzów. Zyskują także "Wiadomości", tracą "Wydarzenia" i "Teleexpress".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 45)

/.../
ile dobrego PiS zrobiło dla Polski przez ostatnie trzy lata, krytykowanie PiS-u jest co najmniej niepatriotyczne...
A jak się okazuje ile zrobił dla siebie!!!
 20  
To ludzie nie chcą oglądac propagandy w TVPis? A to niewdzięcznicy - taka piękna propaganda...
 14  
Gdyby TVPis była Telewizją PUBLICZNĄ wtedy jej serwisy informacyjne przodowałaby we wszystkich rankingach, miażdżąc konkurencje, a jak jest - wiadomo.
Jeszcze ten nieszczęsny Ziemiec całkiem zetrze Teleexpres na proch, a kiedyś był to fajny serwis prowadzony z jajem.
 6  
Ciekawe czy i w tym roku TVN też będzie obchodził z zapoznanymi w lesie ziomkami urodziny Hitlera! Tym razem swastyka będzie z pewnością z plasteliny zgodnie z mądrością etapu.
 14  
Jak TVP hejtuje dziennikarkę Onetu
Krzysztof Ziemiec w imieniu hejtowanych dziennikarzy ze wszystkich mediów apeluje o zakończenie hejtu. W tym samym czasie jego redakcja rozpowszechnia anonimowy i całkowicie nieprawdziwy hejt z sieci na dziennikarkę Onetu, zagrażając jej bezpieczeństwu.

Przeczytałem wywiad z Krzysztofem Ziemcem w dzisiejszych Wirtualnych Mediach. Były prowadzący „Wiadomości” TVP mówi tam o hejcie, jaki go spotkał z powodu prowadzenia głównego programu informacyjnego TVP. I mówi tak: „Może wydawać się dziwne, ale nie jestem osobą, która gra tylko na siebie czy myśli tylko o sobie. Teraz wypowiadam się w imieniu wszystkich, których dotyka hejt, nie tylko z naszej stacji. Czasem, jak byłem bardziej aktywny w sieci, też stawałem w ich obronie. Trzeba to zatrzymać!”.
W tym samym czasie koledzy Ziemca z redakcji informacyjnej TVP publikują tekst, w którym po raz kolejny próbują ustalić, kto - po nazwisku - stoi za protestami pod siedzibą redakcji TVP, w której pracuje Ziemiec. Powołując się na jeden anonimowy tweet na Twitterze TVP Info ogłasza, że „internauci identyfikują” dziennikarkę Onetu jako jedną z tych osób. W następstwie tej identyfikacji dziennikarka zaczyna otrzymywać groźby i jest obrażana przez fanów TVP.

Jeszcze raz: na podstawie jednego anonimowego tweeta, w którym opublikowany został krótki film, na którym anonimowy głos zza kadru krzyczy „Zadzwońcie do Żemły!”, koledzy Ziemca z redakcji informacyjnej TVP wnioskują, że dziennikarka Onetu jest współorganizatorką razem z opozycją polityczną protestów pod siedzibą TVP.
Nikt z autorów śledztwa TVP Info nie skontaktował się z p. Żemłą, by zapytać ją, czy w ogóle chodzi o nią. Za to na Twitterze p. Żemła odbyła fascynującą wymianę informacji z Cezarym Gmyzem, oficjalnie korespondentem TVP w Niemczech. P. Gmyz zapytał p. Żemłę na wiele godzin przed publikacją tekstu, czy to o nią chodzi na opublikowanym na Twitterze filmie. P. Żemła od razu zaprzeczyła. Kilkanaście godzin później p. Gmyz zarzucił p. Żemle, że zwlekała zbyt wiele godzin ze zdementowaniem informacji, by zapobiec publikacji tekstu na portalu TVP Info. Gdy w odpowiedzi p. Żemła zwróciła mu uwagę, że jednak odpowiedziała od razu, p. Gmyz odpisał: „sorry, teraz siadłem dopiero do komputra”.Zachowanie zarówno p. Gmyza, jak i całej redakcji portalu TVP Info, jest radykalnie sprzeczne z podstawowymi zasadami dziennikarstwa. To zwykły brukowy hejt. Pracownicy telewizji utrzymywanej z pieniędzy podatników rozpowszechniają nieprawdziwe, oszczercze informacje wymierzone w dziennikarkę portalu, za którym p. Gmyz i redakcja TVP Info nie przepadają. Ale są usprawiedliwieni, bo p. Gmyz siadł do "komputra" zbyt późno.
Marzy mi się, by ofiara hejtu Krzysztof Ziemiec wypowiadając się przeciwko hejtowi w imieniu kolegów i koleżanek z innych redakcji, zaczął od tępienia hejterów w budynku, w którym pracuje. Nie potrzebuje do tego "komputra", wystarczy, że zastuka do pokoju po drugiej stronie korytarza.

wiadomosci.onet.pl/opinie/jak-tvp-hejtuje-dziennikarke-onetu-a-krzysztof-ziemiec-z-tego-powodu-cierpi-komentarz/7gzx6fn
 6  


Nie chcę telewizji publicznej przodującej w rankingach, która będzie serwowała taką samą, albo nawet jeszcze głupszą papke niż komercyjna konkurencja! Telewizja publiczna ma być inna, lepsza, edukująca, a nie demoralizująca! I wiem, że nie jestem w swojej opinii odosobniony!

Tyle na temat.
Kolega właśnie wykazał tą lepszą telewizję.

Tyle w temacie.
Drużyna pierścienia 7.02.2019 (14:53:13)
 9  
@Macieju z Radomia - popierasz PIS - bardzo dobrze, każdy niech popiera to co chce.

Natomiast w sprawie mediów Publicznych nie masz wogule (powtarzam - wogule) racji. Uzasadnienie napisałem chyba ze dwa dni temu, nie będe się powtarzał.
 2  
@Maciej z Radomia jak zwykle kończy, gdy otrzymuje argumenty, których obalić się nie da.
Sam zaczyna robić ten jak to nazywa "sracz", po czym w merytorycznej dyskusji userzy wykazują mu słusznie że nie ma racji i kończy pisanie pod artykułem.

A w kolejnym artykule zaczyna od tego samego "sracza" w podobnym tonie, jak zdarta płyta.
Drużyna pierścienia 7.02.2019 (17:40:48)
 4  
Niski, otłuszczony człowieczek o zepsutych zębach, zaniedbanym zdrowiu i wyglądzie. Podczas wystąpień publicznych denerwująco mlaska i wywija językiem, nie kontroluje mimiki twarzy i brzmi jak wczesny Chruszczow. Jest bratem tragicznie zmarłego, jednego z najsłabszych prezydentów Polski, który kompromitował kraj za granicą, przepychał się o władzę z premierem kraju, miał hopla na własnym punkcie i był pośmiewiskiem zachodnich dziennikarzy. Dziś wynoszony na pomniki człowiek bez większego dorobku, którego brat bliźniak chce podkolorować i uwieczniać za pieniądze państwowe. Jest prezesem populistycznej partii, która oferuje nacjonalizm i izolacjonizm w połączeniu z socjalnym rozdawnictwem pieniędzy. Program wyborczy miał oparty na podgrzewaniu lęku przed imigrantami, oferowaniu pieniędzy i spiskowych teoriach rozgrabiania gospodarki przez obcy kapitał. Jest drugoligowym, zakompleksionym politykiem, któremu nigdy nie udało się wejść na salony politycznych elit. Kierowany żądzą zemsty za niepowodzenia polityczne swoje i swojego brata. Jako polityk nie odnotował większych sukcesów. Został usunięty z grona współpracowników Lecha Wałęsy po objęciu przez niego prezydentury. Krótko i bez sukcesów premierował koalicyjnemu rządowi. W 2015, dowodzona przez niego koalicja zdobyła władzę dzięki ordynacji wyborczej, która premiuje duże ugrupowania. Dzięki głupocie politycznej partii centrowych, które nie potrafiły się zjednoczyć w wyborach, rządzi dziś krajem z tylnego siedzenia w imieniu 5,7 mln Polaków, czyli 19 proc. uprawnionych do głosowania. Jego żelazny elektorat stanowią starsi i słabo wykształceni, zagorzali katolicy w opozycji do polityki kościoła papieża Franciszka. Prezes promuje swoimi politycznymi zachowaniami nacjonalizm, rasizm, homofobię, mowę nienawiści. Kokietowane są faszyzujące organizacje skrajnej prawicy. Otoczony ludźmi o podobnym kalibrze, którzy uznali jego duchowe przywództwo mimo ewidentnego braku dorobku intelektualnego. Widziany jako szansa na wybicie się dla nieudaczników, którzy winą za swoją mierność obarczają innych. Kadry rządzącej partii tworzą czwartoligowi politycy bez doświadczenia, wykształcenia i walorów intelektualnych niezbędnych w zarządzaniu państwem. Firmuje działania ograniczające trójpodział władzy i wolność mediów. Przekierowuje Polskę w kierunku autorytarnego putinowskiego systemu. Oceniony negatywnie i krytykowany przez Unie Europejską i Stany Zjednoczone, które nawołują do zmiany polityki i poszanowania demokracji. Cyniczny, niedowartościowany lider politycznej formacji, który cierpi na brak uznania od liczących się na świecie osób i organizacji. W działalności politycznej stosuje retorykę göbbelsowką i putniowską oraz wdraża praktyki reżimu komunistycznego
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.02.2019 (17:59:23)
 7  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
a dojna kompromitacja znowu zawija sreberka ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahha!!!napisz coś od siebie internetowy sPOczku! Tylko kopiuj/wklej, tylko na tyle cię stać?
;D
 11