Łukasz Szewczyk07.02.2019 (10:37)18 komentarzy

Taneczne show "Dane, Dance, Dance" wiosną w TVP2. Kto na parkiecie i w jury?

Wiosną 2019 roku na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje program "Dance, Dance, Dance". Sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali.
"Dane, Dance, Dance" w TVP2
Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake'a, sceny z filmów tanecznych "Dirty Dancing", "Magic Mike" czy "Blues Brothers", wpisały się w historię światowej popkultury. Teraz, choreografie znane milionom ludzi, będą próbowali wiernie odwzorować uczestnicy pierwszej polskiej edycji multimedialnego show "Dance, Dance, Dance".

W programie "Dane, Dance, Dance" widzowie będą mogli śledzić zmagania piosenkarki Patricii Kazadi, która wystąpi w duecie z 17-letnią siostrą Victorią. Ich równie pięknymi rywalkami będą Miss Polski Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio. W tanecznej rywalizacji udział wezmą gwiazdy serialu "Na Sygnale" - Monika Mazur i Darek Wieteska oraz serialu "Rodzinka.pl" - Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim. Taneczne umiejętności na widowiskowej scenie "Dance, Dance, Dance" zaprezentują także prezenterka programu Pytanie na Śniadanie Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak. Świat sportu reprezentować będzie wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska z życiowym partnerem Emilem Gankowskim.

Kamery będą towarzyszyły uczestnikom "Dance Dance Dance" w trakcie wielogodzinnych treningów i podczas codziennego życia. Każda osoba, która zdecydowała się wziąć udział w show TVP2, musiała całkowicie podporządkować swoje życie nauce choreografii. Uczestnicy spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo ćwicząc układy taneczne pod okiem najlepszych choreografów w Polsce.

W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania oceni energetyczne jury: ceniona trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą.

"Dance, Dance, Dance" to program o tańcu, walce z własnymi słabościami, relacjach międzyludzkich i ciężkiej pracy, której zwieńczeniem będą występy na scenie. Jak przekonują producenci, nowe taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko, w którym zostaną wykorzystane najnowsze technologie. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z komputerowym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

Premierowe odcinki programu "Dance, Dance, Dance" w soboty o godz. 20.05 (od 2 marca 2019 roku) na antenie TVP2.

Program "Dance, Dance, Dance" odniósł spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii.

Komentarze (1 - 10 z 18)

kolejna moherowa szmira
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.02.2019 (10:53:03)
 6  
Jak nie śpiewy to tańce i tak w kólko od 10 lat. Nic nie ma do obejrzenia normalnego w TV
 12  
Sporadyczne dotacje ponad MILIARD ZŁOTYCH dostał Kurski na propagandę
 1  
Umc- umc- umc-umc-umc.....
Będzie promocja disco-polo, Na 100%. Wszak - cytat z funkcjonariusza Kurskiego- " I Martyniuk, i Boys, i Weekend to creme de la creme disco polo" :D :D :D
Jaka tv - takie programy. Dopasowane do elektoratu.Nie bez kozery prof. Maliszewski (mocno pisyzujący!!!) przyznaje, że elektorat pisowców ma w 44,05% podstawowe wykształcenie, a 40,1% zasadnicze zawodowe (źródło: tajnikipolityki . pl )
To taki program dla creme de la creme inteligencji z cienia K-Towers :D :D :D
Dziękujemy, towarzyszu, za KOlejną POrcję bełkotu ;)

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahaha!
 1  
vvypierdalaj stąd maćku
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.02.2019 (15:06:47)
 1  
jebæł cię
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.02.2019 (15:15:31)
 1  
pies
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.02.2019 (15:15:44)
 0  
Przy okazji takiego pisowskiego formatu dla "inteligencji konserwatywnej" warto odnotować, że SW Research na zlecenie rp .pl przeprowadził 29-30 stycznia na próbie 800 osób reprezentatywnej dla populacji badania i wyszło, że prawie 58 %(!!!) badanych twierdzi, że Kurski powinien ustąpić ze stanowiska prezesa TVP, a popiera go tylko nieco ponad 15 %
Dziś zaś ten sam portal podał badania IRBIS na próbie 1000 osób i wyszło, że najbardziej rzetelnym programem informacyjnym są Wydarzenia Polsatu (59,3%), następnie FaktyTVN (56,3%) i dalekoooooo w tyle Teleexpress (36,8%). Sztandarowa propaganda -.Wiadomosci za rzetelne uznało tylko 29,1% respondentów.
Coś ciemny lud nie chce kupować bajki o biedakach ze Srebrnej:)
czytająca sondaże 7.02.2019 (15:17:44)
 9  
"TVP Info zapewnia mi informacje zgodne z rzeczywistością, informując uczciwie o tym, co dobrego dla Polski robi obecna partia rządząca i informując o wszystkich grzechach skompromitowanej opozycji".
No, Maciej, ostatnio byłeś w kiepskiej formie, ale tym zdaniem mnie rozwaliłeś. Nie mogę przestać się śmiać. Cieluchówna lepiej by tego nie ujęła.
 5  
maciek to zryty moherowy beret
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.02.2019 (15:29:18)
 1