Łukasz Szewczyk07.02.2019 (10:37)18

Taneczne show "Dane, Dance, Dance" wiosną w TVP2. Kto na parkiecie i w jury?

Wiosną 2019 roku na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje program "Dance, Dance, Dance". Sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

To super że TVP uruchamia nowe ciekawe formaty. O wiele lepiej ogląda mi się programy i filmy w TVP niż TVN-ie gdzie co chwile mam reklamy. To samo wielu innych kanałach komercyjnych. Np. na AXN to co 15 min krótka reklama. Dlatego cieszmy się że jest TVP w której programy i filmy nie są przerywane reklamami!
 1  
no bo tvp nie może przerywać programów reklamami durniu a gdyby mogli to by przerywali
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.02.2019 (17:51:33)
 1  
Niski, otłuszczony człowieczek o zepsutych zębach, zaniedbanym zdrowiu i wyglądzie. Podczas wystąpień publicznych denerwująco mlaska i wywija językiem, nie kontroluje mimiki twarzy i brzmi jak wczesny Chruszczow. Jest bratem tragicznie zmarłego, jednego z najsłabszych prezydentów Polski, który kompromitował kraj za granicą, przepychał się o władzę z premierem kraju, miał hopla na własnym punkcie i był pośmiewiskiem zachodnich dziennikarzy. Dziś wynoszony na pomniki człowiek bez większego dorobku, którego brat bliźniak chce podkolorować i uwieczniać za pieniądze państwowe. Jest prezesem populistycznej partii, która oferuje nacjonalizm i izolacjonizm w połączeniu z socjalnym rozdawnictwem pieniędzy. Program wyborczy miał oparty na podgrzewaniu lęku przed imigrantami, oferowaniu pieniędzy i spiskowych teoriach rozgrabiania gospodarki przez obcy kapitał. Jest drugoligowym, zakompleksionym politykiem, któremu nigdy nie udało się wejść na salony politycznych elit. Kierowany żądzą zemsty za niepowodzenia polityczne swoje i swojego brata. Jako polityk nie odnotował większych sukcesów. Został usunięty z grona współpracowników Lecha Wałęsy po objęciu przez niego prezydentury. Krótko i bez sukcesów premierował koalicyjnemu rządowi. W 2015, dowodzona przez niego koalicja zdobyła władzę dzięki ordynacji wyborczej, która premiuje duże ugrupowania. Dzięki głupocie politycznej partii centrowych, które nie potrafiły się zjednoczyć w wyborach, rządzi dziś krajem z tylnego siedzenia w imieniu 5,7 mln Polaków, czyli 19 proc. uprawnionych do głosowania. Jego żelazny elektorat stanowią starsi i słabo wykształceni, zagorzali katolicy w opozycji do polityki kościoła papieża Franciszka. Prezes promuje swoimi politycznymi zachowaniami nacjonalizm, rasizm, homofobię, mowę nienawiści. Kokietowane są faszyzujące organizacje skrajnej prawicy. Otoczony ludźmi o podobnym kalibrze, którzy uznali jego duchowe przywództwo mimo ewidentnego braku dorobku intelektualnego. Widziany jako szansa na wybicie się dla nieudaczników, którzy winą za swoją mierność obarczają innych. Kadry rządzącej partii tworzą czwartoligowi politycy bez doświadczenia, wykształcenia i walorów intelektualnych niezbędnych w zarządzaniu państwem. Firmuje działania ograniczające trójpodział władzy i wolność mediów. Przekierowuje Polskę w kierunku autorytarnego putinowskiego systemu. Oceniony negatywnie i krytykowany przez Unie Europejską i Stany Zjednoczone, które nawołują do zmiany polityki i poszanowania demokracji. Cyniczny, niedowartościowany lider politycznej formacji, który cierpi na brak uznania od liczących się na świecie osób i organizacji. W działalności politycznej stosuje retorykę göbbelsowką i putniowską oraz wdraża praktyki reżimu komunistycznego
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.02.2019 (17:57:32)
 1  
To super że TVP uruchamia nowe ciekawe formaty. O wiele lepiej ogląda mi się programy i filmy w TVP niż TVN-ie gdzie co chwile mam reklamy. To samo wielu innych kanałach komercyjnych. Np. na AXN to co 15 min krótka reklama. Dlatego cieszmy się że jest TVP w której programy i filmy nie są przerywane reklamami!
Ja też bardzo lubię oglądać ciekawe formaty w TVP dlatego, że nie są przerywane reklamami. Przerw reklamowych w stacjach komercyjnych nie znoszę. A przerwy reklamowe w płatnych stacjach kodowanych typu AXN, Discovery, National Geographic, Kino Polska i innych to jest w ogóle skandal (z tego powodu kilka lat temu zrezygnowałem z telewizji satelitarnej, bo nie będę płacił coraz większa kasę za kanały, na których niczego nie można normalnie obejrzeć przez te przerwy reklamowe!).

Jest jeszcze jeden powód dlaczego preferuję kanały TVP. Korzystam obecnie tylko z telewizji naziemnej, a tutaj jakość obrazu na TVP1 i TVP2 (HD) jest nieporównywalne lepsza od stacji komercyjnych, które nadają naziemnie w archaicznym SD. Każdy kto ma normalny wzrok, widzi różnicę. Ja - widzę doskonale, mimo że telewizor mam "tylko" 32 cale i "tylko" HD Ready. Kanały HD są o wiele przyjemniejsze dla oka, a na SD aż nie chce się już patrzec, obraz jak z epoki kamienia łupanego.

W nosie mam, czy to jest TVPiS czy TVPO. Zawsze TVP mniej lub bardziej byla upolityczniona w którąs stronę i juz się przyzwyczaiłem. nie jestem ani propisowskim ani antypisowskim fanatykiem, do polityki mam ogromny dystans (tak jest lepiej, bo szkoda nerwów na cały ten bajzel). W telewizji poszukuję rozrywki, nie programów politycznych. Filmy, teleturnieje, talent-show, sport czasami też jakis obejrzę (bardzo dziękuję Jackowi Kurskiemu za TVP Sport HD w DVB-T, bo dla poprzednich prezesów kanał sportowy w DVB-T czemuś był nieopłacalny). Jest co oglądać w TVP oprócz propagandy politycznej.
 4  
Dokładnie, TVP ma najwięcej wartościowych programów. Tutaj program jest programem a w stacjach komercyjnych jest na odwrót, to program jest dodatkiem do bloków reklamowych. Przez lata starano nam sie tłumaczyć ze sportu w telewizji otwartej nie będzie i trzeba płacić za sport w Canal+ czy Polsacie. A tu proszę pan Kurski obiecał i mamy TVP Sport i to jeszcze w HD tak jak we Wloszech Rai Uno Sport HD. Mozna?...można. Podobnie i program dla dzieci z bajkami TVP ABC. Dzieciaki siadaja o 19-stej przed TV i oglądają godzinna wieczorynkę bez reklam Monza?...można i za to cenie TVP
 0  
no bo tvp nie może przerywać programów reklamami durniu a gdyby mogli to by przerywali
Gwoli ścisłości: TVP nie może (nie ma prawa) przerywać programów reklamami tylko na kanałach działających w oparciu o ustawę o radiofonii i telewizji, a więc na TVP1, TVP2, TVP Polonia i TVP Regionalnych.
Kanały działające na podstawie koncesji (TVP Kultura, TVP Rozrywka, TVP Seriale, TVP Historia, TVP HD) mają prawo przerywać programy reklamami. Nie przerywają tylko ze względu na dobrą wolę TVP.

Kiedy w 2013 roku uruchamiano TVP Rozrywka, były plany, aby przerywać na tym kanale kontent reklamami:

wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-rozrywka-bedzie-przerywac-programy-reklamami

Szybko jednak wycofano się z tych planów:

wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-rozrywka-nie-bedzie-przerywac-programow-reklamami
Grzegorz Wandałowicz 8.02.2019 (9:34:48)
 2  
Nie wchodziłem na ten portal miesiącami bo męczyły mnie ciągle błędy i literówki w tekstach. Mówię, a dam im szansę i zajrzę. Pierwszy artykuł z góry i literówka już w tytule. Ten Szewczyk jest mistrzem.
Szewc bez butów chodzi 8.02.2019 (11:29:47)
 1  
Temat Dnia a już w nagłówku literówka. Oj, panie Szewczyk.
 2