Łukasz Szewczyk07.02.2019 (15:00)1 komentarz

Młodzi bogacze w nowym reality-show MTV

W lutym 2019 roku na antenie MTV zadebiutuje nowe reality show. W "MTV Riccanza World - Młodzi bogacze" poznamy sześciu zamożnych millenialsów z różnych krajów Europy, którzy zamieszkają wspólnie w luksusowej posiadłości na słonecznej wyspie Capri.
Widzowie MTV poznają ekstrawaganckie życie młodych, pięknych i bogatych osób, które bez mrugnięcia okiem wydają tysiące euro na luksusowe samochody, ubrania od najlepszych projektantów i pełne przepychu imprezy. W "MTV Riccanza World - Młodzi bogacze" sześcioro uczestników wyjadą wspólnie do ekskluzywnej posiadłości na Capri. Ich zadaniem będzie zorganizowanie spektakularnego przyjęcia dla swoich przyjaciół.
Bohaterami programy są: Farid - gwiazdor włoskiego programu #Riccanza, który może pochwalić się wyjątkową kolekcją sneakersów niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika; Rui - Portugalczyk, który jest właścicielem firmy specjalizującej się w produkcji luksusowych jachtów; Marta - hiszpańska projektantka butów, mieszkająca na co dzień w Nowym Jorku; Silver Yasmin - imprezowiczka pochodząca z Holandii, której największą słabością są diamenty; Liliana - modelka i influencerka, której rodzina pochodzi z Ukrainy i Niemiec; oraz Elena - gwiazda francuskiego formatu "Richissitudes", która nie wyobraża sobie dnia bez lampki szampana i kawioru.

Premiera programu "MTV Riccanza World - Młodzi bogacze" we wtorek 19 lutego 2019 roku o godz. 21.30 na antenie MTV Polska.

Komentarze (1 - 1 z 1)

I kolejny gniot którego nikt nie będzie oglądał...
 3