Łukasz Szewczyk07.02.2019 (15:12)brak komentarzy

"Zawierucha w Hollywood". Kulisy Oscarów w specjalnym programie Canal+

Blask fleszy, czerwony dywan, kreacje od największych projektantów, blichtr i sława. Specjalnie dla widzów Canal+ znany aktor Rafał Zawierucha w programie "Zawierucha w Hollywood" pokaże kulisy najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie - gali wręczenia Oscarów.
"Zawierucha w Hollywood" w Canal+ Discovery
W ostatnim czasie Rafał Zawierucha to, obok Joanny Kulig, jedna z największych polskich gwiazd eksportowych. Popularność zyskał dzięki pracy na planie filmu "Once Upon a Time In Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino. Wcielając się w rolę Romana Polańskiego pracował w towarzystwie znakomitych hollywoodzkich aktorów m.in.: Brada Pitta, Leonarda Di Caprio, Margot Robbie czy Ala Pacino.
"Zawierucha w Hollywood" to film dokumentalny, w którym Rafał Zawierucha pokaże kulisy Oscarów. Widzowie będą mogli zobaczyć ekskluzywne wywiady z m.in. Garym Michaelem Waltersem, producentem oscarowego "Whiplash", Michaelem Phillipsem i Tonym Billem producentami "Żądła" czy stylistą gwiazd z czerwonego dywanu, Danielem Musto. Rozmówcy zdradzą największe tajemnice pracy Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz opowiedzą o kulisach przygotowań do najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie. Co wpływa na decyzję Akademii o nominowaniu filmu? Czy film broni się sam czy potrzebuje reklamy? Co aktualnie dominuje - polityka czy sztuka? Pojawi się wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi.

Nie zabraknie też polskich akcentów. Tuż przed wylotem do Los Angeles Zawierucha spotkał się z reżyserem Pawłem Pawlikowskim, operatorem Łukaszem Żalem i producentką Ewą Puszczyńską, twórcami "Zimnej wojny", potrójnie nominowanej do Oscara koprodukcji Canal+. Tylko widzom stacji opowiedzą o filmie i swoich szansach na najbardziej prestiżową filmową nagrodę świata.

Premiera produkcji "Zawierucha w Hollywood" w sobotę (16 lutego 2019 roku) o godz. 18:15 na antenie Canal+.