Łukasz Szewczyk08.02.2019 (10:20)6 komentarzy

"Top Gear" powraca do BBC Brit. Co w nowym sezonie?

Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid i Stig wracają na telewizyjne ekrany. Co w nowym sezonie "Top Gear"?
Top gear
Podczas pięciu odcinków zobaczymy jak zespół odkrywa najlepsze supersamochody Ferrari i Porsche, będące alternatywą dla tradycyjnych rodzinnych pojazdów typu kombi, ściga się na szczyt góry parą najmniejszych samochodów z napędem 4x4 w Wielkiej Brytanii, ryzykuje życiem i zdrowiem w morskiej i lądowej podróży tuk-tukiem przez Sri Lankę, przekonuje się jak przerażające potrafi być Porsche 911 GT2RS przy pomocy ultranowoczesnego gadżetu "Fearometer 3000" oraz sprawdza czy można kupić i ścigać się używanymi luksusowymi samochodami o cenie niższej niż koszt Dacii Sandero.
Nowa seria, filmowana w takich miejscach jak Norwegia, Sri Lanka czy Hiszpania, tradycyjnie oferuje całe spektrum znaków rozpoznawczych marki Top Gear, takich jak oszałamiające zdjęcia, najnowocześniejsze supersamochody oraz gwiazdy goszczące na trasach "Top Gear Reasonably Fast Car".

Premiera 26 serii programu "Top Gear" w niedzielę (17 lutego 2019 roku) o godz. 22.00 na antenie BBC Brit.

Komentarze (1 - 6 z 6)

BBC jest lewackie i powinno się wszystkie programy tego nadawcy wywietrzyć z naszej do bólu konserwatywnej, do bólu katolickiej Polski. By żyło się lepiej lepszemu sortowi ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahahahahahahahahaha!
 2  
Oczywiście musieli dać czarnego żeby sami biali nie byli. Żenada.
 1  
Uwaga! Banda śniętego leszcza znowu atakuje i chce mnie zniszczyć swoją POdszywką ;D Taa piiiiii aka taksi nie odpuszcza ;)


buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahhaha!!!
 11  
TEN NOWY TOP GEAR TO TAK JAKBY FERRARI Z SILNIKIEM FIATA PANDY,,,,,,,STAREJ EKIPY NIC NIE ZASTAPI
 20  
W tej obsadzie Top Gear to smietnikowy prograc
 1  
Wolałem jak był stary skład ,był owele lepszy i śmieszniej było
 4