Łukasz Szewczyk08.02.2019 (12:39)2 komentarze

Maria Konarowska poprowadzi program w Polsat Cafe

Wiosną na anten ę Polsat Cafe powraca program "Randka z nieznajomym" z nowa prowadzącą.
Maria Konarowska / fot. Polsat / WBF
Maria Konarowska / fot. Polsat / WBF
W marcu 2019 roku na antenie Polsat Cafe zobaczymy drugą edycję programu "Randka z nieznajomym", w którym single mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. Nową prowadzącą została aktorka Maria Konarowska, znana widzom m.in. z serialu "Pierwsza miłość", czy programu "Galileo", który współprowadzi.
Prowadząca "Randkę z nieznajomym" będzie towarzyszyła uczestnikom podczas ich pierwszego spotkania - randki pełnej niepewności, zabawnych niezręczności i niespodzianek. Będzie starała się im doradzić, podsunąć rozwiązania, czy pomóc w decyzjach, gdy tylko będą tego potrzebowali.

Zasady programu pozostają niezmienne. W każdym odcinku "Randki z nieznajomym" wystąpi czworo samotnych uczestników. Zostaną oni poddani metamorfozie, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą oprzeć swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Trochę pasztet ale i tak bym chędożył. Ma w sobie to coś co wyznacza trendy a jednocześnie pozostaje szarą myszką. Szanuję.
 4  
WIKIPEDIA : "Jest prawnuczką pisarza Jana Parandowskiego, wnuczką aktora Andrzeja Szczepkowskiego, córką aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego".
 2