Łukasz Szewczyk09.02.2019 (13:32)brak komentarzy

Zakochane TNT. Filmowe Walentynki przed telewizorem

Z okazji święta zakochanych na kanale TNT emitowane będą lekkie historie miłosne, które w połączeniu z angażującymi produkcjami chwycą za serce każdego odbiorcę. Cykl seansów został zaplanowany na 14 lutego 2019 roku i potrwa przez cały dzień.
Uciekająca Panna Młoda
"Zakochane TNT" to cykl filmów, w ramach którego wyświetlone zostaną cztery wyjątkowe produkcje pełne ciepła i miłości. Pierwszym obrazem będzie lekka komedia, czyli "Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów". Kojarzona głównie z zabawnymi występami Eddiego Murphy'ego produkcja skupia się na planach ślubnych profesora Shermana Klumpa. W rolę jego partnerki, Denise Gains, wcieliła się oszałamiająca Janet Jackson. Alter ego profesora, Buddy Love, nie potrafi pogodzić się z planami dotyczącymi ślubu, dlatego próbuje wykraść stworzony przez naukowca eliksir młodości.
Następnie na ekranach pojawi się prawdziwy klasyk gatunku: "Uciekająca panna młoda". Kultowa komedia romantyczna z Julią Roberts i Richardem Gere'em posiada ponadczasowe przesłanie, które wciąż porusza miliony fanów na całym świecie. Tytułowa bohaterka panicznie boi się wyjścia za mąż i już kilkukrotnie uciekła sprzed ołtarza. Jej nietypowe podejście staje się inspiracją dla nowojorskiego dziennikarza, Ike'a Grahama. Praca nad artykułem o głównej bohaterce okazuje się nieoczekiwanym początkiem miłości między głównymi bohaterami.

Wieczorem TNT zaprosi widzów na "Cztery wesela i pogrzeb", czyli komedię romantyczną w reżyserii Mike'a Newella. Stworzony w 1994 roku film przedstawia postać Charlesa (w tej roli Hugh Grant) - mężczyzny, który bardziej niż stabilizacją zainteresowany jest przelotnymi, niezobowiązującymi romansami. Bohater zmienia swoje podejście w momencie, gdy na ślubie swojego przyjaciela poznaje piękną i błyskotliwą Amerykankę, Carrie (Andie MacDowell). Problemem jest jednak wcześniejsza deklaracja zaręczynowa Carrie, złożona innemu mężczyźnie.

Cykl "Zakochane TNT" zakończy wzruszający film "Angielski pacjent". Pełne rozmachu widowisko wyreżyserowane przez Anthony'ego Minghellę zostało stworzone na podstawie bestsellerowej powieści Michaela Ondaatje. Historia ciężko rannego, cierpiącego na amnezję pilota (w tej roli Ralph Fiennes), którym opiekuje się kanadyjska pielęgniarka, Hana (Juliette Binoche), niezmiennie fascynuje miłośników filmów romantycznych. Czy bohaterom uda się przywrócić mężczyźnie pamięć i wspólnie odkryć miłosną zagadkę?

Plan emisji:
Czwartek (14 lutego 2019):
• godz. 06:05 - Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów
• godz. 08:15 - Uciekająca panna młoda
• godz. 10:40 - Cztery wesela i pogrzeb
• godz. 13:10 - Angielski pacjent
• godz. 16:25 - Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów
• godz. 18:35 - Uciekająca panna młoda
• godz. 21:00 - Cztery wesela i pogrzeb
• godz. 23:25 - Angielski pacjent