Łukasz Szewczyk10.02.2019 (10:29)brak komentarzy

Specjalna ramówka TVP ABC na 5 urodziny, konkursy z nagrodami

W piątek (15 lutego 2019 roku) kanał TVP ABC obchodzi swoje 5. urodziny. Z tej okazji stacja przygotowała dla najmłodszych widzów specjalne atrakcje: 300 nagród do wygrania w urodzinowym konkursie oraz fantastyczne niespodzianki w postaci najlepszych bajek i programów.
TVP ABC
Świętowanie z TVP ABC rozpocznie się już od samego rana! Co godzinę od 9.00 do 18:00 na stronie internetowej abc.tvp.pl ukazywać się będą pytania konkursowe. W urodzinowej zabawie wśród 300 nagród znajdą się m.in.: gry planszowe, układanki, książki oraz ulubione przez najmłodszych pluszaki - literki z alfabetu TVP ABC, a także inne gadżety.
Od godziny 15.00 do 19.00 na antenie TVP ABC prezentowane będą wybrane specjalnie na ten wyjątkowy dzień bajki i programy. Blok rozpocznie pierwszy odcinek nowej edukacyjnej serii "Nieziemscy", a tuż po nim od godz. 15.25 najmłodsi widzowie TVP będą mogli obejrzeć trzy odcinki bajki "Strażak Sam". Scooby Doo będzie rozwiązywał zagadki w dwóch odcinkach serii "Scooby Doo Show" od godz. 16.00, a od godz. 17.00 na Antenie TVP ABC zagoszczą trzy odcinki nowości "Bella i Sebastian". O godz. 17.40 z widzami spotka się urocza "Mała Marinette", a o godz. 18.00 rozpocznie się seria 4 odcinków animacji "Robot Trains".

"Bella i Sebastian" i "Robot Trains" to nowe produkcje, które widzowie TVP ABC będą mogli obejrzeć już od marca w wiosennej ramówce.

Z okazji 5. Urodzin TVP ABC została wydana także płyta "TVP ABC - Przeboje na 5!", zawierająca takie hity, jak: "Kolorowe kredki", "Mydło lubi zabawę", "Zabiorę brata", "Kropelka złotych marzeń, "Rodzina Treflików", "Piosenka z ogonkiem", "Na wyspach Bergamutach", "Moja fantazja" i wiele innych fantastycznych przebojów.