Łukasz Szewczyk10.02.2019 (10:31)63

Kanały informacyjne: TVN24 najbardziej rzetelne, najmniej TVP Info

Polacy ocenili rzetelność kanałów informacyjnych

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 63)

Twierdzisz, że TVPis jest za darmo?
 27  
No nie, kon by sie usmial, najbardziej rzetelne TVN24, przeciez to antypolska stacja siejaca sama zlosc i obrazajaca obecny rzad i wladze. To juz bym bardziej postawil na Polsat, ale z calym szacunkiem chwale sobie TVP Info i ogladam codziennie. TVN24 lubilem ogladac, ale przekonalem sie , ze sa bardzo niezyczyliwi i klamiliwi w przekazie swoich newsow.
 4  
tvn , niuswik ,gówno wyborcze itp. manipulatorstwo - WON DO DOMU !!!
 18  
Każdy inteligentny czytelnik wie, że w sraczu się babra, a nie grzebie.
Skoro tak mówisz, to widać doskonale wiesz. Wszak widzimy wszyscy w czym siedzisz.
pełna zgoda z trans Maciuską z kurnika 10.02.2019 (19:15:19)
 27  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
I TVP i TVN są mało rzetelne i propagandowe. Tylko jedna popiera katolickich narodowców PiS a drudzy oświeconych neuropejczyków z PO/N/Wiosny. Jedna bardziej na lewo a druga na prawo.

Ale obie stacje mocno jechały po Putinie gdy ten został wybrany na prezydenta co pokazuje, że w sprawach istotnych są tak samo okrutni.
 32  
jakaś suka zmienia łapkami ocenę komentarzy- jebał ją pies
 19  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
wszystkich cwaniaczków i kombinatorów boli PiS , bo im się dobiera do złodziejskiej dupy. jebać was antypolskie pierdolone świnie nienażarte , żyjące kosztem uczciwie pracujących Polaków, hieny, sępy i pasożyty , niszczące.kraj i naród na którym żerujecie.
 28  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
ham
 30  
olek a ciebie niech wyru.cha suka
 29  
Jak zwykle tytuł i artykuł wyjątkowo stronniczy. Od razu widać po której stronie jest redakcja portalu. TVN24 to tuba propagandowa totalnej opozycji która aby zdobyć władzę zrobi wszystko, łącznie ze szkodą dla Polski. Taki przykład z ostatnich dni. Mianowicie artykuł odnośnie braków formalnych dotyczących uboju bydła. W praktyce mięso było zdrowe ale niestety były braki w dokumentacji. Stacja TVN tak nagłośniła tą sytuację że stracili na tym polscy rolnicy a przedewszystkim eksporterzy bo informacja poszła w świat. Był nawet protest rolników pod TVN-em ale "rzetelna stacja" o tym nawet nie wspomniała. I pytanie, komu służy nagłośnienie tej sprawy? ...bo na pewno nie polskiemu rolnikowi.
 29