Łukasz Szewczyk10.02.2019 (10:31)64

Kanały informacyjne: TVN24 najbardziej rzetelne, najmniej TVP Info

Polacy ocenili rzetelność kanałów informacyjnych

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 64)

29 % dobrze oceniających TVP zmieniło się w 18 % źle oceniających tvn..................... kto płacił za badanie ????
 23  
Dziennikarze powinni szczególnie uważnie patrzeć na ręce władzy, tropić afery, piętnować, pokazywać społeczeństwu jak ich pieniądze są wydawane przez kogo i na co. Tymczasem TVP info tropi ostatnie 8 lat opozycji. Gdyby nie niezależne media, nigdy byśmy się nie dowiedzieli o K-Tower, o pisiewiczach, w tym bizantyjskich zarobkach dla Pań z NBP, o Kujdach, o sfałszowanych listach poparcia w wyborach i oskarżeniach dla w-ce ministra cyfryzacji, o umarzaniu postępowań dla narodowców, o błyskawicznych karierach kolegów i koleżanek pana zero w prokuraturze, o zrujnowanych stadninach koni i Teatrze Polskim, o zrujnowanej pozycji kraju na arenie międzynarodowej, czego dobitnym przykładem było 1:27. I tak można by bardzo długo wymieniać.
Gdyby nie niezależne dziennikarstwo, z przekazów TVP żylibyśmy w kraju w który władza to aniołki a opozycja to samo zło.
Drużyna pierścienia 11.02.2019 (7:24:02)
 18  
Dajcie spokoj bo sie udlawie przy sniadaniu hahahahh
 29  
Wczoraj zmuszony byłem (będąc u znajomych), oglądać Wiadomości TVP1, napiszę jedno - takiej tuby propagandy sukcesu PIS i bredni w Korei Północnej chyba nie ma.
 27  
wszystkich cwaniaczków i kombinatorów boli PiS , bo im się dobiera do złodziejskiej d*py. j*bać was antypolskie p**rdolone świnie nienażarte , żyjące kosztem uczciwie pracujących Polaków, hieny, sępy i pasożyty , niszczące.kraj i naród na którym żerujecie.
brzozofski -oglądaj dalej tvn , czytaj szehtera i lisienkę bo i tak masz gówno zamiast mózgu
Piękna kultura wypowiedzi lepszego PiSowskiego sortu, po prostu fantastyka. Językiem miłości i szacunku do innego człowieka wieje z tego postu na kilometr!

A jeśli poważnie, zapisujemy! Przyda się w sądzie jako dowód rzeczowy na mowę nienawiści!

TYLE W TEMACIE! :D :D :D
 15  
No proszę, jak tu się PISiarnia rozbestfiła i ujada.
@olek 44 -
w nicku masz mądrą date (a może to wiek) a zachowanie w prost z rynsztoka.
Jeśli chodzi o Gdańsk to onego dnia oglądałem wiadomości w których "dziennikarze" podali że na wieść o śmierci prezydenta - Owsiak powiedział że - nic się nie stało, gramy dalej. Mam rozumieć że dla Ciebie takie wiadomości są rzetelne w których ukrywają prawde, przeinaczają fakty, podają wszystko od dupy strony..?
W Polsce NIE MA Mediów Publicznych, wszystkie są komercyjne.
 10  
Zdziwiony nie jestem tymi wynikami bo to co serwuje jedynka to nic innego jak powrót do Gierka.
 26  
TVN 24 najbardziej rzetelny???????? Od kiedy?
 27  
Kończę pisanie pod tym artykułem i więcej do niego nawet nie zajrzę, bo straszny niemerytoryczny sracz już się zrobił w komentrzach.

Tyle na temat i bez odbioru, bo i tak do tego artykułu więcej nie zajrzę i niczego nie odbiorę!
Nikt nie oczekuje od Ciebie żebyś cokolwiek komentował, zatem dobrze zrobiłeś że już poszedłeś.
 19  
Znowu jakieś picowane badania! Niczym ten sondaż z Bronkiem Komorowskim 70+ jak na Białorusi!! ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahhahahaha!!!


Dopiero co POlsat ogłaszał, że jest uważany za najbardziej rzetelną stację, a teraz tv.N ehhh, wiadomo, POparcie leży i kwiczy, to trzeba ogłosić jakiś sukces. Miodzik na skołatane serduszka ;D

#koMEDIA
 18