Łukasz Szewczyk11.02.2019 (15:01)17 komentarzy

Nowa platforma telewizyjna w sieci INEA. Nowy dekoder 4K, internet 10 Gb/s

Sieć INEA uruchamia nową platformę telewizyjną HIWAY oraz stawia na dwa najszybsze pakiety internetowe: 1 Gb/s i 10 Gb/s w niższych cenach. To najważniejsze zmiany w nowej ofercie promocyjnej INEA dostępnej na sieci FTTH.
Inea z platformą HIWAY
INEA zaczyna rok sporymi zmianami. Od 11 lutego 2019 roku w ramach nowej oferty promocyjnej dostępne będą u operatora tylko dwie prędkości Internetu - symetryczny światłowód o przepustowości 1 Gb/s za 69,90 zł oraz 10 Gb/s w cenie 199,90 zł brutto miesięcznie.
Nowości pojawią się także w ofercie telewizyjnej. Klienci INEA mogą korzystać z nowej platformy telewizyjnej, wprowadzonej pod marką HIWAY. Nowy, kompaktowy dekoder 4K umożliwia m.in. dostęp do kanałów liniowych, aplikacji YouTube oraz bogatej biblioteki VOD. Co ważne, dekoder ma możliwość bezprzewodowego połączenia się z Internetem. Oznacza to, że urządzenie nie musi być podłączone kablem do źródła sygnału. Wystarczy szybkie Wi-Fi i kabel HDMI do telewizora. Telewizja HIWAY dostępna jest dla wszystkich osób znajdujących się w zasięgu sieci światłowodowej INEA. Operator zapowiada dalszy rozwój platformy, między innymi w zakresie aplikacji dostępnych na urządzeniu oraz możliwości korzystania z telewizji na urządzeniach mobilnych. Platforma została wprowadzona przy współpracy z firmą ADB.

Platforma HIWAY - nowy dekoder 4K w sieci Inea
Platforma HIWAY - nowy dekoder 4K w sieci Inea
Wraz z nową platformą]zmieniły się także ceny pakietów telewizyjnych. Dwa podstawowe pakiety to pakiet Economy (105 kanałów) w cenie 40 zł oraz pakiet Hiway (160 kanałów, w tym Eleven Sports) w cenie 60 zł. W obu dostępny będzie program FunBox nadawany w 4K. Do podstawowych pakietów można dokupić opcje premium: Canal+, HBO, Cinemax, Sport Pack, Eleven Sports, Movie Pack, Kids Pack.

W ofercie dostępne są także pakiety: Premium Sport (z Canal+ oraz Sport Pack+) w cenie 100 zł, pakiet Premium Film (z HBO, Cinemax, Movie Pack i Kids Pack) w cenie 100 zł orazExclusive (z wszystkimi pakietami, w tym Canal+, HBO i erotyka) w cenie 170 zł.

Warto też wspomnieć o premierze paczki tematycznej Movie Pack dla fanów filmów oraz seriali. W jej skład wchodzą takie kanały, jak: AMC, Bolywood, Romance TV, CBS Action, Epic Drama.

Nowa promocja usług Internetu oraz telewizji dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży INEA na obszarach nie objętych wymaganiami konkursów POPC w zakresie cen.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Szooook.
Kolejny operator wyprzedza "lyyyyydera", czyli UPC i wprowadza 4K.
Chociaż może to i dobrze, że UPC za 4K pewnie będzie chciało dodatkowe 40 zł za luksusy.
Hahahaha
 15  
Po co Ci dekoder 4K jak nie ma kanałów z takimi parametrami.

A do Netflixa 4K nie potrzebujesz dekodera ....
 13  
A wg Was cena za łącze symetryczne 1Gb/s za 69zł to dobra oferta?
 7  
Po co Ci dekoder 4K jak nie ma kanałów z takimi parametrami.
To tylko świadczy o jakości UPC, że jeszcze nie mają kanaów 4K, gdy inni mają ;)
 2  
To tylko świadczy o jakości UPC, że jeszcze nie mają kanaów 4K, gdy inni mają ;)
wymień mi proszę tą "ogromną" ilość kanałów w 4K w Polsce, których nie mogę oglądać bo mam UPC. Dodam, że nie jestem fanem sportu i nie oglądam TV publicznej.
 3  
NETIA zaraz po INEI wprowadzi to samo
 3  
My chcemy nowych kanałów TV w ofercie UPC....

A nie 1 Gb, 10 Gb, 4K, 8K ..... na co to komu?
Jeśli jest dziadowski kanał, to również w 4K nadal będzie dziadowski....
 8  
My z konkurencyjnej dla Inei Firmy mamy przynajmniej Eleven w 4K i to od dawna. #czempin.net
 0  
Namówili mnie przy przedłużaniu umowy na dekoder Horizon. Stoi, nic nie robi. Włączony kilka razy, tak dla zorientowania się co to jest. Dramat. Kanały poukładane nie wiadomo jak. Bałagan. Zdublowane - nie wiadomo po co. Powolny jak żółw. Pilot działa jak chce. Wyłączony z prądu. Kurzy się. Tylko czy to o to chodzi? Jedyne do czego się w UPC przyczepić nie da to internet. Zawsze działa i zawsze dobrze.
 11  
nie wiem co ty masz do dekodera Horizon, od kiedy dali tą nową nakładkę to działa jak błyskawica, nawet nie pamiętam kiedy musiałem go restartować, a kanałów w UPC jest dużo, a to 4k to mi tak potrzebne … wolę wyjść na dwór i pooglądać świat w 1000 k niż siedzieć non stop przed telewizorem, a ilość kanałów w UPC jest wystarczająca
 3