Łukasz Szewczyk11.02.2019 (15:58)11 komentarzy

Canal+ odkoduje galę wręczenia Oscarów. Specjalne studio i relacje z czerwonego dywanu

Tegoroczna gala Oscarów to noc szczególnie emocjonująca dla polskich widzów ze względu na oscarowe nominacje dla "Zimnej wojny". Z tej okazji, w ramach pasma odkodowanego Canal+ udostępni transmisję z tej prestiżowej gali. Po raz pierwszy od wielu lat widzowie stacji zobaczą także relację na żywo z czerwonego dywanu.
Oscar_statuettes_photo2
Tegoroczne rozdanie Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej zapowiada się wyjątkowo emocjonująco - koprodukcja Canal+ "Zimna wojna" zdobyła aż trzy nominacje. Najnowszy obraz laureata Oscara z 2015 roku, Pawła Pawlikowskiego, został wyróżniony w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny, Najlepszy reżyser oraz Najlepsze zdjęcia. Widzowie Canal+ oglądający ceremonię na żywo jako pierwsi dowiedzą się czy złote statuetki trafią w ręce polskich twórców.
Pasmo odkodowane i oscarowa noc na antenie Canal+ rozpoczną się już 24 lutego 2019 roku o 23:30. Odkodowane pasmo dostępne będzie dla wszystkim abonentom nc+ oraz wybranych sieci kablowych. Na początek widzowie zobaczą wyprodukowany specjalnie na potrzeby stacji film dokumentalny "Zawierucha w Hollywood", prowadzony przez aktora Rafała Zawieruchę. Produkcja pozwoli zajrzeć za kulisy Hollywood i dzięki rozmowom z laureatami Oscara, poczuć emocje towarzyszące samej gali.

Pół godziny po północy Canal+ rozpocznie studio oscarowe, które poprowadzą dziennikarka Katarzyna Janowska oraz gospodarz programu "Kino Mówi", Błażej Hrapkowicz. Najpierw prowadzący wraz z ekspertami i widzami będą śledzić na żywo wydarzenia na czerwonym dywanie, czyli hollywoodzkich aktorów i twórców przybywających na galę w kreacjach najsłynniejszych projektantów. Początek ceremonii wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej jest planowany na godz. 2:00 i potrwa do 5:00 rano.

Dla tych, którzy nie mogli poświęcić nocy na oglądanie ceremonii na żywo Canal+ przygotował skrót gali - w poniedziałek (25 lutego 2019 roku) o godz. 21:00 - również w ramach pasma odkodowanego.

Komentarze (1 - 10 z 11)

gôwno mnie to obchodzi
MójKutasSmakujeNajlepiej 11.02.2019 (17:01:11)
 5  
Warto by było o tym napisać gdyby Canal+ tego nie zrobił. Ci którzy tego szukają wiedzą gdzie oglądać, a ci którzy,y mają to w nosie, cóż ich to nie interesuje....
 8  
no i fajnie,oglądam co roku
 1  
No i fajnie. Jeszcze tylko znaleźć na DVB-T ;)
 16  
I tak mało kto to ogląda.
 4  
Czy w Player+ jest szansa na odkodowane Canal+? Jak nie, to można poszukać stacji konkurencyjnej w sieci. Może będzie w Dubai One. Tam wszystko leci w oryginale, tylko napisy są arabskie. Nie blokują strumienia na Polskę. Oglądałem w tym roku tam Złote Globy i BAFTA.
 2  
26,5 mln w zeszłym roku w USA to mało.
Na USA to mało, a poza tym to jest impreza głównie amerykańska. W Polsce oglądalność realna wynosiła 300 tys.
 5  
zamiast puścić ludziom który płacą nie małe jak na polskie warunki pieniądze obiecane filmy z Hollywood w 4k, odkodowują dla wszystkich oskary.
Nie pozostaje nić innego jak pożegnać platformę
 0  
zamiast puścić ludziom który płacą nie małe jak na polskie warunki pieniądze obiecane filmy z Hollywood w 4k, odkodowują dla wszystkich oskary.
Nie pozostaje nić innego jak pożegnać platformę
Ja jeszcze przez dłuższy czas jestem uwiązany do tej platformy (cyrograf obowiązuje do października tego roku). Jeżeli do tego czasu nic się nie zmieni w kwestii rozwoju kontentu 4K, również będę rozważał pożegnanie tej platformy do lepszych czasów. Bo prawda jest taka, że w chwili obecnej jeżeli ktoś nie jest fanem sportu (a ja nie jestem), to nie ma prawie nic ciekawego do oglądania na tym nędznym Canal+ 4K. Z kontentem filmowym jest naprawdę bieda.
Grzegorz Wandałowicz 13.02.2019 (11:20:39)
 4  
Ja sportu też nie oglądam. Niestety też dałem się przekonać ładnej pani do tego nc- i jestem uwiązany.
Czekam tylko na likwidację jakiegoś kanału i bye bye. A jeśli nie usuną to maks styczeń.
 1