Łukasz Szewczyk11.02.2019 (15:58)11

Canal+ odkoduje galę wręczenia Oscarów. Specjalne studio i relacje z czerwonego dywanu

Tegoroczna gala Oscarów to noc szczególnie emocjonująca dla polskich widzów ze względu na oscarowe nominacje dla "Zimnej wojny". Z tej okazji, w ramach pasma odkodowanego Canal+ udostępni transmisję z tej prestiżowej gali. Po raz pierwszy od wielu lat widzowie stacji zobaczą także relację na żywo z czerwonego dywanu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

gôwno mnie to obchodzi
MójKutasSmakujeNajlepiej 11.02.2019 (17:01:11)
 5  
Warto by było o tym napisać gdyby Canal+ tego nie zrobił. Ci którzy tego szukają wiedzą gdzie oglądać, a ci którzy,y mają to w nosie, cóż ich to nie interesuje....
 8  
no i fajnie,oglądam co roku
 1  
No i fajnie. Jeszcze tylko znaleźć na DVB-T ;)
 16  
I tak mało kto to ogląda.
 4  
Czy w Player+ jest szansa na odkodowane Canal+? Jak nie, to można poszukać stacji konkurencyjnej w sieci. Może będzie w Dubai One. Tam wszystko leci w oryginale, tylko napisy są arabskie. Nie blokują strumienia na Polskę. Oglądałem w tym roku tam Złote Globy i BAFTA.
 2  
26,5 mln w zeszłym roku w USA to mało.
Na USA to mało, a poza tym to jest impreza głównie amerykańska. W Polsce oglądalność realna wynosiła 300 tys.
 5  
zamiast puścić ludziom który płacą nie małe jak na polskie warunki pieniądze obiecane filmy z Hollywood w 4k, odkodowują dla wszystkich oskary.
Nie pozostaje nić innego jak pożegnać platformę
 0  
zamiast puścić ludziom który płacą nie małe jak na polskie warunki pieniądze obiecane filmy z Hollywood w 4k, odkodowują dla wszystkich oskary.
Nie pozostaje nić innego jak pożegnać platformę
Ja jeszcze przez dłuższy czas jestem uwiązany do tej platformy (cyrograf obowiązuje do października tego roku). Jeżeli do tego czasu nic się nie zmieni w kwestii rozwoju kontentu 4K, również będę rozważał pożegnanie tej platformy do lepszych czasów. Bo prawda jest taka, że w chwili obecnej jeżeli ktoś nie jest fanem sportu (a ja nie jestem), to nie ma prawie nic ciekawego do oglądania na tym nędznym Canal+ 4K. Z kontentem filmowym jest naprawdę bieda.
Grzegorz Wandałowicz 13.02.2019 (11:20:39)
 4  
Ja sportu też nie oglądam. Niestety też dałem się przekonać ładnej pani do tego nc- i jestem uwiązany.
Czekam tylko na likwidację jakiegoś kanału i bye bye. A jeśli nie usuną to maks styczeń.
 1