Łukasz Szewczyk13.02.2019 (12:48)5 komentarzy

Zygmunt Chajzer i Katarzyna Śligowska poprowadzą nowy program w TV Okazje

Jeszcze w lutym 2019 roku na antenie kanału telezakupowego TV Okazje pojawi się nowy, cykliczny program - "TV Okazje EXTRA".
Prowadzący TV Okazje EXTRA
Gospodarzami nowego programu będą: znana z prowadzenia podobnego formatu i uwielbiana przez publiczność prezenterka Katarzyna Śligowska oraz dociekliwy Zygmunt Chajzer.
Co tydzień, w środę o godzinie 11:00 (od 20 lutego 2019 roku) ta dwójka prezenterów zaprosi widzów kanału TV Okazje na pokaz produktów oraz zakupy na żywo podczas emisji programu.

- Format zakupów "live" w telewizji jest praktykowany przez liderów branży homeshopping w USA od wielu lat. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego rozwiązania na naszym kanale stawiając na profesjonalną realizację od strony produkcji i nie tylko - mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. będącej właścicielem kanału TV Okazje i sklepu tvokazje.pl - Co to dla nas oznacza? Między innymi współpracę z najlepszymi prowadzącymi, cenionymi i lubianymi przez naszych odbiorców. Za produkcję video odpowiada zespół realizacyjny Telewizji Polsat a całość nagrań będzie odbywać się w studiach należących do Grupy Cyfrowego Polsatu - dodaje.

W nowym programie prowadzący będą prezentować najlepsze produktu dostępne na platformie TV Okazje - same bestsellery - w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę tvokazje.pl

Program będzie emitowany na kanale TV Okazje dostępnym na platformie Cyfrowego Polsatu na pozycji 20, w Netii (pozycja 21), Multimediach (pozycja 12), Vectrze (pozycja 712) oraz w sieci Toya (pozycja 678). Wybrane odcinki programu będą miały swoją reemisję na kanałach Telewizji Polsat tj. Polsat, ATM, Kino PL oraz Super-stacja.

Komentarze (1 - 5 z 5)

"W nowym programie prowadzący będą prezentować najlepsze produktu dostępne na platformie TV Okazje - same bestsellery - w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę tvokazje.pl"

.... pamiętajcie : "w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu". :)
 6  
Którą wybiera pan bramkę? ......i zonk ha ha
 2  
Szkoda ze Pan Chajzer sie tak marnuje, chetnie bym zobaczyl jakis teleturniej z nim jako prowadzacym - nie odkurzajac juz archaicznego jak na dzisiejsze standardy telewizji Idz na Calosc, takie Grasz czy nie grasz na przyklad.
 5  
Chłopie, wstydziłbyś się sprzedawać rzeczy, do których zgodnie z prawem nie ma dostępnych częsci zamiennych. Konkretnie pisze o wałku do malowania z zasobnikiem na 1 litr farby i bez zacieków przy malowaniu.
Wszytko ok, cena też ( 129,90) ale robiąc w zyciu już kilka remontów wiem, że gabki na wałku maja swoją wytrzymalość. Chciałem od razu zamowic zapasowe i gośc na zamówieniu powiedział mi, że nie ma takiej mozliwosci - producent nie przewidział takiej mozliwosci, gdyż jeśli gąbka sie zniszcy to trudno - jest to zuzycie sprzetu. A poniewaz gwarancja obejmuje tylko 12 m-cy na przeciekanie sprzetu - to trudno - jak gąbke szlag trafi to całośc trzeba kupić nowe , a stare wrzucic do kosza....
Zastanów się , jak to ma sie do kwestii oszczędności i recyklingu surowców, tym wszytkim o co walczą wspołcześni, swiadomi konsumenci - jak będą Ciebie postrzegać...
Szkoda slów.
 0  
Przepraszam, ale sami jesteście sobie winni. Kto w dzisiejszych czasach robi zakupy w TV Okazje? Okazją, to jest zarobienie kasy przez telewizję za przedmioty, który nie powinny w ogóle pojawić się na rynku. Mądry człowiek widząc taki program w "telewizorni" od razu zmieni kanał, głup - będzie oglądał i kupi. Ten szmundel trwa już kilkanaście lat i nadal zbiera swoje żniwa. W moim mieście ( Warszawie ) jest moda na nieposiadanie telewizora. Oby i to się przyjęło w innych miastach. Pozdrawiam gorąco Kasię Śligowską - za to, że dała się wciągnąć w ten program za marne pieniążki. Ale to już Jej sprawa.
Czechomir Śmiejczykowski 12.09.2020 (2:41:50)
 0