Łukasz Szewczyk13.02.2019 (12:48)3 komentarze

Zygmunt Chajzer i Katarzyna Śligowska poprowadzą nowy program w TV Okazje

Jeszcze w lutym 2019 roku na antenie kanału telezakupowego TV Okazje pojawi się nowy, cykliczny program - "TV Okazje EXTRA".
Prowadzący TV Okazje EXTRA
Gospodarzami nowego programu będą: znana z prowadzenia podobnego formatu i uwielbiana przez publiczność prezenterka Katarzyna Śligowska oraz dociekliwy Zygmunt Chajzer.
Co tydzień, w środę o godzinie 11:00 (od 20 lutego 2019 roku) ta dwójka prezenterów zaprosi widzów kanału TV Okazje na pokaz produktów oraz zakupy na żywo podczas emisji programu.

- Format zakupów "live" w telewizji jest praktykowany przez liderów branży homeshopping w USA od wielu lat. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego rozwiązania na naszym kanale stawiając na profesjonalną realizację od strony produkcji i nie tylko - mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. będącej właścicielem kanału TV Okazje i sklepu tvokazje.pl - Co to dla nas oznacza? Między innymi współpracę z najlepszymi prowadzącymi, cenionymi i lubianymi przez naszych odbiorców. Za produkcję video odpowiada zespół realizacyjny Telewizji Polsat a całość nagrań będzie odbywać się w studiach należących do Grupy Cyfrowego Polsatu - dodaje.

W nowym programie prowadzący będą prezentować najlepsze produktu dostępne na platformie TV Okazje - same bestsellery - w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę tvokazje.pl

Program będzie emitowany na kanale TV Okazje dostępnym na platformie Cyfrowego Polsatu na pozycji 20, w Netii (pozycja 21), Multimediach (pozycja 12), Vectrze (pozycja 712) oraz w sieci Toya (pozycja 678). Wybrane odcinki programu będą miały swoją reemisję na kanałach Telewizji Polsat tj. Polsat, ATM, Kino PL oraz Super-stacja.

Komentarze (1 - 3 z 3)

"W nowym programie prowadzący będą prezentować najlepsze produktu dostępne na platformie TV Okazje - same bestsellery - w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę tvokazje.pl"

.... pamiętajcie : "w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu". :)
 6  
Którą wybiera pan bramkę? ......i zonk ha ha
 2  
Szkoda ze Pan Chajzer sie tak marnuje, chetnie bym zobaczyl jakis teleturniej z nim jako prowadzacym - nie odkurzajac juz archaicznego jak na dzisiejsze standardy telewizji Idz na Calosc, takie Grasz czy nie grasz na przyklad.
 5