Łukasz Szewczyk13.02.2019 (12:48)4

Zygmunt Chajzer i Katarzyna Śligowska poprowadzą nowy program w TV Okazje

Jeszcze w lutym 2019 roku na antenie kanału telezakupowego TV Okazje pojawi się nowy, cykliczny program - "TV Okazje EXTRA".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

"W nowym programie prowadzący będą prezentować najlepsze produktu dostępne na platformie TV Okazje - same bestsellery - w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę tvokazje.pl"

.... pamiętajcie : "w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu". :)
 6  
Którą wybiera pan bramkę? ......i zonk ha ha
 2  
Szkoda ze Pan Chajzer sie tak marnuje, chetnie bym zobaczyl jakis teleturniej z nim jako prowadzacym - nie odkurzajac juz archaicznego jak na dzisiejsze standardy telewizji Idz na Calosc, takie Grasz czy nie grasz na przyklad.
 5  
Chłopie, wstydziłbyś się sprzedawać rzeczy, do których zgodnie z prawem nie ma dostępnych częsci zamiennych. Konkretnie pisze o wałku do malowania z zasobnikiem na 1 litr farby i bez zacieków przy malowaniu.
Wszytko ok, cena też ( 129,90) ale robiąc w zyciu już kilka remontów wiem, że gabki na wałku maja swoją wytrzymalość. Chciałem od razu zamowic zapasowe i gośc na zamówieniu powiedział mi, że nie ma takiej mozliwosci - producent nie przewidział takiej mozliwosci, gdyż jeśli gąbka sie zniszcy to trudno - jest to zuzycie sprzetu. A poniewaz gwarancja obejmuje tylko 12 m-cy na przeciekanie sprzetu - to trudno - jak gąbke szlag trafi to całośc trzeba kupić nowe , a stare wrzucic do kosza....
Zastanów się , jak to ma sie do kwestii oszczędności i recyklingu surowców, tym wszytkim o co walczą wspołcześni, swiadomi konsumenci - jak będą Ciebie postrzegać...
Szkoda slów.
 0