Łukasz Szewczyk13.02.2019 (14:29)brak komentarzy

Drugi sezon serialu "Podwójna gra" od marca na antenie FOX

W marcu 2019 roku kanał FOX zaprosi swoich widzów na premiera drugiego sezonu hitowego izraelskiego serialu "Podwójna gra", który opowie widzom zupełnie nową historię z nowymi bohaterami.
Drugi sezon serialu "Podwójna gra"
False Flag - według definicji to działania pod obcą "flagą", oznaczające tajne operacje rządowe, korporacyjne lub służb specjalnych odbywające się w obcych barwach narodowych. Po raz kolejny producenci serialu postanowili zagłębić się w rządowe spiski, w które wplątane są nie tylko rządy, ale także zwykli obywatele, którzy po raz kolejny będą musieli walczyć o swoje życie.
Kiedy wybucha rurociąg z ropą naftową łączący Izrael z Turcją, pierwszym i bezpośrednim podejrzanym jest organizacja Hezbollah, która zagroziła Izraelowi, twierdząc, że rurociąg biegnie przez wody terytorialne należące do Libanu. Eitan - detektyw, którego poznaliśmy w pierwszym sezonie serialu - zostaje wezwany do nadzorowania tego wyjątkowo delikatnego śledztwa.
Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło na wieść o tym, że ich bliscy zaginęli w wybuchu rurociągu. Każda z tych rodzin szybko przekona się, że śmierć ich bliskich to tylko początek kłopotów, a codzienność zmieni się nie do poznania. Plotki, kłamstwa i oskarżenia, które z dnia na dzień zaczynają narastać, są nie do zniesienia. Jak się okaże, nie wszyscy są tacy święci, na jakich się kreują.

W drugim sezonie "Podwójnej gry" występują: Angel Bonanni jako Sean Tilson; Moris Cohen jako Eli Mazor; Mickey Leon jako Eitan Kopel; Hanna Azoulay Hasfari jako Miriam Levi; Hani Furstenberg jako Joan "Jo" Berger; Yousef "Joe" Sweid jako Amir Cohen.
Kto stoi za wybuchem i spiskiem? Czy rodziny rzeczywiście są niewinne?

Emisja premierowych odcinków drugiego sezonu serialu "Podwójna gra" w niedziele o godz. 20.10 (od 17 marca 2019 roku) na antenie kanału FOX. Po raz pierwszy w Polsce.