Łukasz Szewczyk13.02.2019 (17:47)56

Radio: RMF FM liderem, zyskuje Radio ZET, najwięcej traci Jedynka

Mimo lekkiego spadku RMF FM utrzymuje pozycję lidera wśród ogólnopolskich stacji radiowych - wynika z najnowszego raportu Radio Track. Lekki wzrost notuje Radio Zet, z kolei największy spadki słuchalności notują Jedynka, Trójka i Radio Maryja.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 56)

A gdzie w zestawieniu Eska? Chyba coś umknęło?
 2  
Czyli brak argumentów. Wytknąłem inwektywy pod adresem obecnych twórców Polskiego Radia we wpisie @tałiego, a Ty nie masz NIC na jego usprawiedliwienie i próbujesz odwracać kota ogonem... Dlaczego mnie to nie dziwi?
Ale to Ty się tu chwalisz że wyznajesz wartości katolickie i konserwatywne, czyż nie? Jakim zatem jesteś katolikiem, który ubliża innym? Tego Cię uczy religia katolicka?

Czy ja użyłem takiego języka że mam z Tobą polemizować w temacie kogo krytykuję? Pokaż mi jeden swój wpis w którym Ty skrytykowałeś zwolennika PIS za obraźliwe wpisy. Doczekamy się?


Czyli brak argumentów. Wytknąłem inwektywy pod adresem obecnych twórców Polskiego Radia we wpisie @tałiego, a Ty nie masz NIC na jego usprawiedliwienie i próbujesz odwracać kota ogonem... Dlaczego mnie to nie dziwi?

Jeśli chodzi o mój wpis na temat RMF FM i Zet, nie lubię owijania w bawełnę, lubię natomiast nazywanie rzeczy po imieniu.
Czyli tym samym napisałeś, mogę pluć obrażać innych, bo mi wolno. Tak jak Krystynka P. jej wolno szmacić każdego, ale gdy tylko ktoś coś na nią powie, to wytacza procesy sądowe.

Taka to oto prawość i sprawiedliwość, podpierająca się konserwatyzmem i katolickością, a bliźniego by w łyżce wody utopili, tylko za inne poglądy.
Drużyna pierścienia 14.02.2019 (17:43:13)
 13  
Pisiory minusują, musiało zaboleć :)))))
Drużyna pierścienia 14.02.2019 (17:55:09)
 1  

ŚWIAT STAJE NA GŁOWIE
Faktycznie. Wszyscy mają obchodzić żałobę po osobie z którą wódki nie pili, nie jest ich rodziną i nawet jej nigdy na żywo nie widzieli.
 22  
Twoje próby dyskutowania z pisiorami są daremne. To jest sekta. Sama plujka-podstołówka transwestytka Małgośka radomska vel Maciek vel kurnik vel Vizir vel kukuryku vel setki innych określa się jako "wyznawczyni". Z takim czymś się nie dyskutuje! Omija się z daleka, bo na leczenie za późno.
Tutaj na forum ona?on? = Maciuśka oraz janek Bi są przykładem zacietrzewionych, nienawistnych wyznawców, którzy wyznają sektę i jej kulawego karła. Ot, taka patologia. Nie poradzisz.
 23  
@POgroca totalnie rozpadłej oPOzycji
vel @Ale jaja
A telewizje w tym pisowskie będą nadawać w tym czasie seriale czyli rozrywkę, jedynie dając czarne logo.

Może niezależna.pl tym się zajmie też, skoro takim skandalem jest granie spektakli, bo ktoś żałobę wymyślił.
Premier Olszewski zmarł śmiercią naturalną, ogłaszanie żałoby jest lekką przesadą.
misiaczek o srebrnych 16 ustach 14.02.2019 (18:53:25)
 23  
@Drużyna pierścienia - olej to, nie warto zawracać sobie głowy i szkoda nerw na tego #Maćka.
Taki z niego katolik jak z koziej dupy trąba.
Rycerze radia Maryja i tak dostaną rozgrzeszenie od O. Tadeusza, nawet jak kogoś obrzucą błotem i zgnoją... - to nawet w tej sekcie jest wskazane.
 20  
Twoje próby dyskutowania z pisiorami są daremne.
Faktycznie. Lepiej pajacować, zakładać nowe konta i rozmawiać z samym sobą, jak czyni to wydojony totalniak2 ;D


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahhahahahahah!!!!
 15  
Faktycznie to my jesteśmy wydojeni, skoro kolejne miliony dla Ojca Tadzia dziś poszły, kredycik na miliard na dwie wieże prawie doszedł do skutku, nagrody im się należą, a w NBP bizncjum.

Zaiste jesteśmy wydojeni. Brawo @johny"B za celną diagnozę uczciwości rządzących.
 7  


Mężowi gwiazdy telewizji publicznej Magdaleny Ogórek, postawiono zarzuty niegospodarności. Dotyczą one okresu jego pracy na stanowisku kanclerza niepublicznej, warszawskiej uczelni Via Moda. Piotr M. miał wówczas narazić placówkę na stratę 989 tysięcy złotych! M. pracował tam od stycznia 2012 roku do sierpnia 2014 roku.
nic nie przebije męża Gasiuk - Pihowicz. Straty w wysokości 6 mln rocznie dają grubaaaaaśnie miliony przez całą kadencję ;D
 4