Łukasz Szewczyk14.02.2019 (14:20)3 komentarze

TOYA odkodowała telewizyjny pakiet Bogaty

Od 14 lutego 2019 roku TOYA przygotowała prezent, niespodziankę dla swoich abonentów. Aż 52 kanały z pakietu "Bogatego" zostaną udostępnione w tzw. "otwartym oknie". Programy będzie można oglądać do 3 marca.
- Taka akcja, otwarcia wszystkich kanałów z największego pakietu zdarza się po raz pierwszy - mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA. - W pakiecie Bogatym mamy bardzo dużo wartościowych kanałów we wszystkich kategoriach: filmowych, poznawczych, poradnikowych i oczywiście sportowych. Część kanałów jest mniej znanych i niedostępnych u innych operatorów, dlatego chcemy widzom dać możliwość ich poznania. Do nich należy np. Bollywood z hinduskimi produkcjami filmowymi, niezwykle popularnymi na całym świecie, a w Polsce mało znanymi, choć lubianymi. Kolejny wart polecenia kanał to edukacyjny English Club TV, zawierający kursy języka angielskiego o różnym stopniu zaawansowania, podane w niezwykle przystępny sposób - dodaje Kobierzycki.
Fanów sportu ucieszy z kolei, dostęp do 3 kanałów Eleven Sports, Eurosport 2 czy nSport+ z transmisjami rozgrywek polskiej Ekstraklasy, która właśnie się rozpoczęła. W otwartym oknie znajdują się także interesujące wielu widzów kanały jak Playboy czy Zest.

Akcja Otwarte okno" jest kontynuacją niedawno ogłoszonej promocji "Oglądaj więcej", która obniża ceny pakietów tematycznych i serwisów SVOD nawet o 50 - 60 proc.

Komentarze (1 - 3 z 3)

A upc jak zwykle śpi
 1  
Tak samo śpi Vectra.
 1  
Nie tylko te dwie firmy śpią ale patrząc na to , że w telewizji nie ma co oglądać i lepiej mieć wykupiony abonament w Netflix na przykład wiele w temacie to nie wnosi.
 1