Łukasz Szewczyk14.02.2019 (20:23)9 komentarzy

Wiosna w TVP Info

W wiosennej ramówce na antenie TVP Info pojawią się nowości: codzienne podsumowanie wydarzeń w kraju i za granicą w programie "Info Dzień" oraz niedzielny cykl reportaży "Głębia Ostrości".
Wiosna w TVP Info
Program "Info dzień" na antenie TVP Info nadawany jest codziennie o godzinie 16.00. Jest to nowoczesny i dynamiczny dziennik informacyjny, podsumowujący najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą. Program został sformatowany z wykorzystaniem rozwiązań multimedialnych, jakie daje najnowocześniejsze studio informacyjne w kraju.
Nowością wiosennej ramówki jest także "Głębia ostrości' (niedziela, godz. 19.00). Jest to cykl reportaży przygotowanych przez dziennikarzy TVP i twórców telewizyjnych. Reportaży, dzięki którym widz będzie mógł zobaczyć Polskę i świat z innej, reporterskiej perspektywy. Ich osią będą ludzkie historie. Bieda, beznadzieja, sytuacje bez wyjścia, ważkie problemy społeczne, ale też nieodkryte dotąd tajemnice i piękne, radosne wydarzenia. Jak przekonują twórcy, "Głębia Ostrości" to pokazywanie świata takim, jaki jest, a nie takim, jakim chcielibyśmy go zobaczyć. W każdy 25-minutowy odcinek widza wprowadza Maria Stepan, reporterka i reportażystka TVP, szefowa Redakcji Reportażu Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Nie zabraknie również kontynuacji programów znanych przez widzów. Wśród nich m.in. "W pełnym świetle" Ewy Bugały, "Strefa starcia" Michała Adamczyka, "Minęła 20" (prowadzą Danuta Holecka, Krzysztof Ziemiec i Adrian Klarenbach), "Salon dziennikarski" Michała Karnowskiego, "Studio Polska" Magdaleny Ogórek i Jacka Łęskiego czy też "Woronicza 17".

Komentarze (1 - 9 z 9)

Proponuję jeszcze bardziej krwawe paski.
A na ekranie porucznik Ziemiec w mundurze.
I cała ta prymitywna propaganda za miliard złotych ukradzione naprawdę potrzebującym.
Straszne są te pisiory. Jak zaraza.
 10  
My chcemy więcej pana o jakże polskim nazwisku Klarenbacha, który fantastyczne dowcipy opowiada, z których sam się jedynie śmieje.
 8  
To idzie na kanał TVN 24 to kanał ludzi ułomnych i płyko-myślacych.
 8  
Ja uważam, że te programy powinny przestać się kryć z celem i zmienić nazwy:
"Wspaniały PiS"
"Kochamy partie"
"Co totalna opozycja zrobiła dziś?"
Itp...
 6  
Dojna zmiana kolejną porcję propagandy nam wciśnie w TVPis
 1  
Proponuję jeszcze bardziej krwawe paski.
lepsze wyraziste krwawe, niż zżółknięta zgnilizna ;D
 2  
Dobrze że jest TVP info. Najlepsza stacja jeśli chodzi o wiadomości. Inni mogą im buty czyścić
 1  
lepsze wyraziste krwawe, niż zżółknięta zgnilizna ;D
A co ma do tego kolorystyka tvn24????
Nota bene najlepszego polskiego kanału info.
Przecież to news o propagandowym, pisowskim kanale robionym za pieniądze podatnika. O zmianach ekipy funkcjonariusza kurskiego w ramówce tej gadzinówki.
Wy w PiSIe to w ogóle czytać umiecie?
 2  
Czekam na transmisję procesu Jarka
 1