Łukasz Szewczyk14.02.2019 (21:29)3 komentarze

Show z gwiazdami, sprawdzone seriale i programy - wiosna w TVP2

Telewizyjna Dwójka na wiosnę 2019 roku przygotowała dla swoich widzów nowy show taneczny. Ramówkę wypełnią także kontynuacje serialowe oraz znane już widzom programy rozrywkowe.
Telewizyjna Dwójka na wiosnę 2019 roku przygotowała dla swoich widzów rozrywkową nowość - "Dance, Dance, Dance" (emisja w soboty o godz. 20.05, od 2 marca). W nowym programie gwiazdy będą odtwarzać choreografie ze znanych światowych teledysków. Dzięki stworzonym w najnowocześniejszej technologii scenografiom, łączącym świat realny z wirtualnym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych, światowych klipów, musicali i filmów tanecznych. W rywalizacji udział wezmą piosenkarka Patricia Kazadi w duecie z 17-letnią siostrą Victorią, Miss Polonia Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio, wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska z życiowym partnerem Emilem Gankowskim, prezenterka Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak, aktorzy Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim. W jury programu zasiądą: polska trenerka fitness Ewa Chodakowska, tancerka Ida Nowakowska oraz projektant mody i tancerz Robert Kupisz.
Wiosenna rozrywka w TVP2 to także "The Voice Kids - finał" (23 lutego) oraz nowe odcinki teleturniejów "Familiada", "Koło Fortuny" i "Postaw na milion", jak również kontynuacji cyklu kulinarno-podróżniczego "To je Borowicz", porannego show "Pytanie na śniadanie" czy też kulturalnego programu "Lajk!". Wraca także mini-serial satyryczny "La La Poland"

Wiosna na antenie telewizyjnej Dwójki upłynie także przy kontynuacji polskich pozycji serialowych. Na antenie nowe sezony: "Barwy szczęście" (poniedziałek-piątek, godz. 20.10, od 25 lutego), "M jak miłość" (poniedziałek i wtorek, godz. 20.55, od 25 lutego), "Na dobre i na złe" (środa, godz. 20.55, od 27 lutego), Na sygnale" (środa, godz. 21.55, od 27 lutego), "O mnie się nie martw" (piątek, godz. 20.45, od 1 marca), "Za marzenia" (poniedziałek, godz. 21.55, od 4 marca), "Rodzinka.pl" (piątek, godz. 21.45, od 8 marca)

Wśród zagranicznych pozycji serialowych na antenie TVP2 m.in. "Terror w podziemiach", "Good doctor" czy "Więzień miłości".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ale śmierdzi
 9  
Czy Barwy Szczęscia Na dobre i na złe M jak miłosc co się od końca sierpnia do teraz chodzą Nowe odcinki wiec po co te śpiewki?
 2  
Prezentacja ramówki jest również okazją do reklamowania sztandarowych programów, którymi w przypadku Dwójki są seriale "M jak miłość", "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe".

Bardziej oczekiwałem wydłużenia emisji "M jak miłość" do pięciu dni w tygodniu, ponieważ dwa dni w tygodniu to niewykorzystywanie potencjału, jaki drzemie w wysokiej oglądalności tegoż serialu.
 12