Łukasz Szewczyk15.02.2019 (14:07)1 komentarz

Polsat Doku na antenie Polsat News w nowej formule, rozmowy w studio

Od soboty (16 lutego 2019 roku) widzowie Polsat News będą mieli okazję obejrzeć starannie wybrane, najlepsze dokumenty w ramach wspólnego cyklu z kanałem tematycznym Polsat Doku. Pasmo zyska nową, rozszerzoną formułę.
Cykl "Polsat Doku w Polsat News" antenie Polsat News, startuje od najbliższej soboty w rozszerzonej formule. Od teraz przed emisją dokumentu widzowie będą mogli obejrzeć krótką rozmowę między Agatą Kaźmierską, dziennikarką Polsat News i Radosławem Sławińskim, dyrektorem kanałów tematycznych Polsat Play i Polsat Doku. Widzowie dowiedzą się z niej więcej o prezentowanej w danym tygodniu produkcji, jej twórcach, czy genezie powstania. Polsat Doku przygotował starannie wybrany zestaw dokumentów, o różnorodnej tematyce. Wśród prezentowanych programów dokumentalnych zobaczymy m.in. wyjątkową mega-produkcję "Habit i Zbroja" poświęconą historii zakonu krzyżackiego, film "Ostatni górale" opowiadający o kilku polskich góralach, którzy wykonują te same zawody i dzielą te same pasje, które zajmowały ich przodków na przestrzeni minionych kilku stuleci, "Zdobyć Everest" o próbie zdobycie najwyższego szczytu świata, czy "Oddać życie za Kima - podróż przez Koreę Północną", w którą zobaczymy niezwykłą podróż dziennikarzy po odizolowanym od reszty świata państwie totalitarnym.
- Cieszę się, że widzowie Polsat News oprócz najświeższych informacji i publicystyki, mają możliwość obejrzenia najlepszych programów dokumentalnych wybranych przez Radosława Sławińskiego i zespół Polsat Doku. A dzięki rozmowie w studiu poprzedzającej emisję programu, dowiedzą się znacznie więcej o prezentowanych produkcjach - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Już w najbliższą sobotę widzowie zobaczą zachwycające piękno polskiej przyrody w dokumencie produkcji ZDF pt. "Dzika Polska". Start cyklu "Polsat Doku w Polsat News" w sobotę, 16 lutego o godzinie 17:40 na antenie Polsat News.

- Przygotowany zestaw produkcji dokumentalnych jest interesujący. Zrobiliśmy selekcję filmów zarówno o tematyce historycznej, społecznej, ale także pokażemy piękno otaczającego nas świata w filmach przyrodniczych - mówi Radosław Sławiński, Dyrektor Polsat Play i Polsat Doku.

Nowy cykl "Polsat Doku w Polsat News"w soboty o godz. 17.40 (od 16 lutego 2019 roku) na antenie Polsat News.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A co z kanalem POLSAT NEWS 2?Tam bardziej pasowalyby te odgrzewane kotletyz innego kanalu paczki Polsat.
Arkadiusz Pieńkowski 15.02.2019 (16:44:48)
 14