Łukasz Szewczyk15.02.2019 (15:02)10

Powrót Roberta Kubicy do F1, El Clasico, derby Mediolanu - hity marca w Eleven Sports

W marcu 2019 roku widzowie ELEVEN SPORTS zobaczą słynne El Clasico, czyli starcie najbardziej utytułowanych klubów LaLiga Santander, FC Barcelony i Realu Madryt. W Serie A na pierwszy plan wysuwają się Derby Mediolanu, w których AC Milan Krzysztofa Piątka podejmie Inter. Stacja będzie transmitować także pierwsze wyścigi Formula 1 w sezonie 2019 z udziałem wracającego do królowej motorsportu Roberta Kubicy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Szkoda typa. Wypadek zniszczył świetnie zapowiadającą się karierę w F1. No, ale jak to mówią, lepiej późno, niż wcale ;) Szerokości panie Robercie!
 7  
Typa? Czy raczej człowieka.
 3  
On ma 34 lata i jednocześnie aż 9 lat przerwy w jeżdżeniu w Formule 1. Jeśli osiągnie miejsca punktowane to będzie szacun na wieki.
 4  
Zdeterminowany był i jest i myślę, że zapunktuje nie raz.
 1  
Czy Eleven Sport 1 będzie nadawać w 4k?
 4  
Nie odpuszczę! Będę się pod ciebie podszywał i pisał różne bzdury! :D :D :D Lubię koty i niedźwiedzie z mordy mi jedzie :D :D :D
 3  
Tak, wiem, już to pisałeś ;D Mnie możesz nie odpuszczać, ale chociaż zostaw w spokoju te biedne zwierzaki ;D

buuuuuuuuuuuuuuuhahhahahahahaha!!!
 1  
TVP kupiła prawa do pilkarskich MŚ U-20
 1  
Przy okazji warto wspomnieć że TVP stara się również o wykupienie sublicencji do transmisji F1 z Robertem Kubicą.
Wiem że pewnie wyleje się zaraz "fala hejtu" ale do tej pory żaden z prezesów TVP nie zrobił tyle dla emisji rożnych eventów sportowych co Jacek Kurski. Mamy TVP Sport w HD dostępne za darmo w DVB-T oraz wiele ciekawych transmisji. Jeszcze parę lat temu wiele z tych wydarzeń sportowych było dostępnych jedynie w Canal+ czy Polsacie Cyfrowym więc niektórzy fani sportu musieli kupić nawet dwa abonamenty. Dziś nie korzystam z kablówki i mam prawie wszystko w DVB-T :-)
 1  
Kurskiemu łatwo się wydaje nie swoje pieniądze !!!
Bolidy Williamsa są obecnie najsłabsze z calej stawki , więc zapewne będą rzadko pokazywane - ot taka brutalna prawda !!!
 1