Łukasz Szewczyk18.02.2019 (11:59)7 komentarzy

Norbi: Program "Jaka to melodia ?" wiosną czeka delikatny lifting

Norbi nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia?". Przyznaje, że został zaskoczony propozycją poprowadzenie tego programu i rzucony na głęboką wodę. Jego zdaniem wyniki oglądalności pierwszego sezonu programu w nowej formule napawają go optymizmem. Zapowiada, że program przejdzie delikatny lifting.
Norbi
Norbi podkreśla, że nigdy nie zamierzał kogoś naśladować. Zależało mu na tym, żeby wypracować swój własny styl. Z perspektywy kilku miesięcy prezenter jest zadowolony z efektu. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwsze 85 wydań teleturnieju "Jaka to melodia?" z udziałem Norbiego oglądało średnio 1,38 mln osób.
- Ta oglądalność, ta widownia i te udziały w rynku mnie osobiście zachwycają i jestem bardzo dumny. Nie mogę mówić, że z siebie, bo wszyscy na to pracujemy, ale naprawdę jest mi niezmiernie miło, czuję się szczęśliwym człowiekiem - mówi agencji Newseria Norbi.

Artysta przyznaje, że dobrze odnajduje się w roli prowadzącego, choć na początku w ogóle nie wierzył, że dostanie tę posadę.

- Nawet nie myślałem o "Jaka to melodia?". Poszedłem na casting z otwartą głową na zasadzie: a gdzie tam by tego Norbiego wzięli, i zobacz. I tym podejściem właśnie wygrałem. Bo nie poszedłem spięty ani jakiś taki zamknięty w sobie, tylko zrobiłem to, co do mnie należy. I wiadomo, że komuś się podoba, jak to robię, komuś nie - to jest oczywiste, będzie tak zawsze, jest to normalne - mówi Norbi.

Norbi podkreśla, że format wciąż ewoluuje, a widzowie nie mogą narzekać na brak atrakcji.

- Teraz będzie lekka zmiana scenografii, delikatny lifting, biegniemy do przodu, bardzo fajna sytuacja. Pojawi się bardzo dużo wykonawców polskich, także zagraniczni przylatują, przyjeżdżają - rewelacja. Agustin Egurrola i Robert Kochanek - panowie gratuluję! Bardzo mocne ekipy taneczne, plus Santi Bello Group - to są naprawdę szczytowe formacje taneczne w naszym kraju i nie tylko - mówi Norbi.

Wokalista zdradza, że również i on będzie próbował nieco podszkolić swoje umiejętności taneczne.

- Przecież chyba wszyscy wiedzą, że jestem beznadziejnym tancerzem i dlatego tańczę w każdym odcinku. Biorę tam panią, pana nie, przepraszam i z uczestnikami tańczę, jak najbardziej, a co będę się czaił? Kurczę, jak zabawa, to na całego - dodaje Norbi.
Newseria

Komentarze (1 - 7 z 7)

Dobre wyniki oglądalności "Jaka to melodia?" - naprawdę? To znaczy że ten program jest dla widzów małowymagających :D :D :D Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie,że im niższa oglądalność tym więcej wartości konserwatywnych program propaguje i dzięki temu trafia do ścisłej elity konserwatywnych intelektualistów :D :D :D Ideałem byłoby aby program był oglądany tylko przez dwojga widzów - matołaB i radomską transwestytkę Małgośkę :D :D :D Nikt inny w Polsce nie podskoczy tym dwóm osobom jeśli chodzi o iloraz konserwatywnej (czyli zacofanej) inteligencji :D :D :D

A teraz stąd idę. Bo zaraz wspomniane osoby tutaj przyjdą i zrobią uciążliwy smród :(

TYLE W TEMACIE, jak mówi pisuarowa sekta :D :D :D
 11  
Włączyłem kiedyś zobaczyc jak mu to idzie to po 10 min. wyłączyłem.
 2  
Tak czy siak facet wskoczył na konika i ma stałą fuchę a Janowski miał muchy w nosie, bo gwiazdor a teraz został mu klej do protez. To bardzo śmieszne jest ha ha.
 7  
Dlaczego nie podajecie oglądalności ,,Jaka to melodia '' p.Janowskiego dla porównania.
 2  
@pena Janowski wyleciał z TVP bo nie szedł po linii partii jak za PRLu.
 7  
a kiedy TVP REKLAMA w DVB-T ... hahahahha
 5  
Kto lubi identyczne reklamy co kilkanaście minut Mariana i Barbary, niech ogląda TVP i słucha PR, zwłaszcza PR 24.
 6