Łukasz Szewczyk18.02.2019 (11:59)7

Norbi: Program "Jaka to melodia ?" wiosną czeka delikatny lifting

Norbi nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia?". Przyznaje, że został zaskoczony propozycją poprowadzenie tego programu i rzucony na głęboką wodę. Jego zdaniem wyniki oglądalności pierwszego sezonu programu w nowej formule napawają go optymizmem. Zapowiada, że program przejdzie delikatny lifting.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Dobre wyniki oglądalności "Jaka to melodia?" - naprawdę? To znaczy że ten program jest dla widzów małowymagających :D :D :D Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie,że im niższa oglądalność tym więcej wartości konserwatywnych program propaguje i dzięki temu trafia do ścisłej elity konserwatywnych intelektualistów :D :D :D Ideałem byłoby aby program był oglądany tylko przez dwojga widzów - matołaB i radomską transwestytkę Małgośkę :D :D :D Nikt inny w Polsce nie podskoczy tym dwóm osobom jeśli chodzi o iloraz konserwatywnej (czyli zacofanej) inteligencji :D :D :D

A teraz stąd idę. Bo zaraz wspomniane osoby tutaj przyjdą i zrobią uciążliwy smród :(

TYLE W TEMACIE, jak mówi pisuarowa sekta :D :D :D
 11  
Włączyłem kiedyś zobaczyc jak mu to idzie to po 10 min. wyłączyłem.
 2  
Tak czy siak facet wskoczył na konika i ma stałą fuchę a Janowski miał muchy w nosie, bo gwiazdor a teraz został mu klej do protez. To bardzo śmieszne jest ha ha.
 7  
Dlaczego nie podajecie oglądalności ,,Jaka to melodia '' p.Janowskiego dla porównania.
 2  
@pena Janowski wyleciał z TVP bo nie szedł po linii partii jak za PRLu.
 7  
a kiedy TVP REKLAMA w DVB-T ... hahahahha
 5  
Kto lubi identyczne reklamy co kilkanaście minut Mariana i Barbary, niech ogląda TVP i słucha PR, zwłaszcza PR 24.
 6