Łukasz Szewczyk18.02.2019 (12:19)2 komentarze

Wiosna z telenowelą "Klan" w TVP1. Co w nowym sezonie?

Wiosną w "Klanie" na widzów czeka wiele zaskoczeń - zapowiada twórcy telenoweli.
Klan - grafika
Kupiony w aptece test wykaże, że Bożenka jest w drugiej ciąży. Jej mąż Miłosz będzie więcej niż pewny, że tym razem ich familia powiększy się o synka. Ela i Jerzy pokłócą się o jego córkę Dominikę. Pawełek, syn Pawła, wciąż będzie próbował wyleczyć się z miłości do Mildy. Ponadto do gry wrócą Ula i Korbas. Kamila i Borys przeżyją szok na wiadomość o ciąży Bożenki. Leopold odkryje, że Korbas wybiera się w trasę koncertową i mocno się tym zaniepokoi. On wszystko rozumie, ale co z przyszłością jego córki Uli?

Gdy Robert wyjedzie na leczenie, Elżbieta zapyta Dominikę o jej plany sercowe. Córka Jerzego odpowie z irytacją i poprosi Elę, by nie namawiała jej na macierzyństwo. Chojnicka obrazi się na reakcję pasierbicy i opowie o wszystkim Jerzemu, który jednak stanie po stronie córki. Daniel przestanie odzywać się do swojej matki Moniki. Z czasem wyjaśni się, że szuka coraz bardziej ekstremalnych metod wczucia się w fabułę swojej nowej książki.
Premierowe odcinki serialu "Klan" od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 na antenie TVP1. Początek wiosennego sezonu od 25 lutego 2018 roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Polsat ma "Pierwszą Miłość", TVN "Na Wspólnej" to dlaczego TVP nie miałaby mieć "Klanu"?
I tak wszyscy wiemy, że misja to bujda. Co z tego, że biorą pieniądze z abonamentu + ostatnio 1 mld od rządu jak i tak puszczają komercyjne reklamy.
 2  
super napisany tekst
 1