Łukasz Szewczyk18.02.2019 (20:21)brak komentarzy

Startuje 10 sezon "Gogglebox. Przed telewizorem" w TTV. Co w pierwszym odcinku?

Na antenę telewizji TTV wraca, z jubileuszowym 10 sezonem, popularny wśród widzów stacji program "Gogglebox. Przed telewizorem".
Bohaterowie programu "Gogglebox. Przed telewizorem" / Fot. TTV
Bohaterowie programu "Gogglebox. Przed telewizorem" / Fot. TTV
Wiosną 2019 roku poniedziałkowe wieczory na antenie TTV niezmiennie królować będzie program "Gogglebox. Przed telewizorem, w którym widzowie mogą zobaczyć jak inni ludzie oglądają... telewizję.
Kanapowi wyjadacze powracają pełni energii i uzbrojeni w ostre jak brzytwa języki. Po raz kolejny pod lupę wezmą wszystkie kity i hity z wiosennych ramówek polskich kanałów telewizyjnych. W nowym sezonie nie zabraknie ekip z Kielc i Warszawy, będzie Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, rodzinka Kotońskich, szalone bliźniaczki ze Śląska, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak.W pierwszym odcinku bohaterowie wezmą na tapetę "Sanatorium miłości", a Rysiek, jeden z kuracjuszy, od razu stanie się ich ulubieńcem. W "Na ratunek 112" młody ojciec padł ofiarą starej kosiarki do trawy a emocji jak zawsze nie było końca. Finałowe hasło w "Kole fortuny" wywołało salwy śmiechu u naszych bohaterów, ale największym zaskoczeniem odcinka i tak był film "Alive. Dramat w Andach". Kto z naszych bohaterów przeżywał najbardziej?


Premierowe odcinki nowego sezonu "Gogglebox.Przed telewizorem" w poniedziałki o godz. 22.00 (od 18 lutego 2019 roku) na antenie TTV.
TTV