Łukasz Szewczyk19.02.2019 (10:55)1 komentarz

Trzeci sezon "Leśniczówki" w TVP1. Co wydarzy się wiosną?

W trzecim sezonie serialu życie mieszkańców Leśniczówki zdominuje sprawa budowy obwodnicy. Pojawią się obawy o przyszłość, a szczególnie strach o domy i ziemię.
"Leśniczówka"
Na straży lasu stanie nowy leśniczy - Konrad, człowiek zasadniczy i stanowczy, który zacznie wprowadzać swoje porządki. Z nową sytuacją będzie się też musiała oswajać główna bohaterka, Kasia Ruszczyc, bo po wyjściu Krzysztofa z aresztu wszystko się zmieni. Krzysztof coraz poważniej będzie związany z Lidią, poznamy też jego rodziców, od których przez lata uciekał. On sam nie uchroni się jednak przed zobowiązaniami zza krat, co doprowadzi go aż na Białoruś, w sam środek mafijnych porachunków.
Tymczasem, Smiersz, choć pozostaje w ukryciu, wciąż będzie dążył do wyrównania rachunków z Karczami, a zwłaszcza ze swoim największym wrogiem, Bogdanem. By uderzyć w rodzinę Karczów, Smiersz posłuży się tym razem piękną Klarą, która poważnie namiesza w życiu Janusza i Daniela. Nadal, wielkie emocje w "Leśniczówce" będzie wywoływać poszukiwanie złota. Funkcjonariusze policji z komendy w Białoleśni, z podkomisarzem Nawrockim na czele, z pewnością nie będą narzekać na nudę w pracy. Ponadto, do obsady dołączą: Monika Jóźwik i Witold Dębicki w roli rodziców Krzysztofa.

Emisja premierowych odcinków telenoweli "Leśniczówka" od poniedziałku do środy o godz. 20.30 na antenie TVP1. Początek wiosennego sezonu od 25 lutego 2018 roku.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jak myślicie. Mają pozwolenie na straszenie leśnych zwierząt?
 0