Łukasz Szewczyk19.02.2019 (10:58)10 komentarzy

Emocje, życiowe zmiany i nowe twarze wiosną w "M jak miłość" TVP2

W wiosennych odcinkach "M jak Miłość" nie zabraknie silnych emocji i wielkich życiowych zmian.
Nowa czołowka "M jak miłość"
Do Polski na stałe powróci Marta z córką Anią - w tej roli po raz pierwszy Gabriela Świerczyńska. Do obsady serialu dołączy dwóch przystojniaków: Sławek Uniatowski w roli Leszka Krajewskiego, który spróbuje podbić serce Asi oraz Jakub Kucner w roli policjanta Rafała Stadnickiego, rozpalającego serca kobiet w Grabinie. Miłość Izy i Marcina rozkwitnie, ale Artur nie odpuści i w więzieniu nadal będzie planował powrót do ukochanej.
Niedługo po narodzinach bliźniaczek Kingi i Piotrka: Emilki i Zuzi, odbędzie się ich chrzest. Zduńscy na uroczystość zaproszą oczywiście całą rodzinę i przyjaciół. W życiu bohaterów pojawią się także tragiczne wydarzenia - Ankę zaatakują bandyci, a Magda połknie rozsypane przez Łukasza narkotyki, sądząc, że to jej tabletki na serce. Ponadto, Łukasz zacznie spotykać się z Katią. Do obsady po 12. latach powróci Marcin Bosak - grany przez niego bohater Kamil Gryc namiesza w życiu dawnych przyjaciół.

Emisja premierowych odcinków "M jak miłość" w poniedziałek i wtorek o godz. 20.55 na antenie TVP2. Początek wiosennego sezonu od 25 lutego 2018 roku.

Komentarze (1 - 10 z 10)

"M jak miłość" rządzi i zmiata konkurencję, a amerykański tv.N może tylko leżeć i kwiczeć ;D Do serialu "M jak miłość" jak ulał pasuje hasło - dobre bo polskie! To jest serial podtrzymujący nasze narodowe wartości, a nie próbujący zrobić z Polski drugą (Ch)Amerykę ;) Dlatego Polacy tak go doceniają i nie zmienią tego utyskiwania tutejszych platfusów-lewusów nastawionych przeciwko TVP dla zasady ;-)

PS. A teraz znikam ;D Do końca tygodnia mnie nie ma, bo jestem w delegacji. Z kolei na weekend zamówię sobie w Pizza Hut na wynos pizzę Pepperoni oraz talerz Rolsów, a potem skrzydełka kurczaka z sosem Margherita i Pepsi, i będę oglądał do późnej nocy narodowe arcydzieła w TVP na moim super hiper amoledzie, by potem w poniedziałek z rana półsennym iść na kebab i do pracy, gdzie być może uda mi się przyciąć komara ;D Zatem jeśli zobaczysz w tym tygodniu wpis z konta johny'B, miej pewność, ze to nie będę ja, tylko nieudaczny POdszywacz o którym pisałem wiele razy, a które to wpisy lewusy i tak zignorowały, tak jak i większość moich celnych i merytorycznych argumentów. Szkoda, bo miło się rozmawiało.. jak za dawnych lat ;]

Do zobaczenia niebawem!
 1  
I to uczucie, gdy widzisz, że twój psychofan poświęcił wiele czasu i energii, żeby cię kompromitować. Bezcenne ;D

Wyszło mu, jak myślicie? ;D

buuuuuuuuuuuuuuahahhahahahah!!!
 1  
Jak tam twoje kolanko po ukąszeniu przez kota? Jeszcze boli, czy już się zagoiło?

Swoją drogą, czy nie uważasz że koty z natury swojej są lewackimi zwierzętami?
 1  
ukąszony przez kota? ;D

buuuuuuuuuuuuuuahahahhahaha!!!
 4  
Sam o tym pisałeś kilka dni temu, teraz sie tego wypierasz? Nieładnie, nieładnie... W internecie nic nie ginie! Cytuję:

Poszczuli mnie kotem w kolanko i kolanko bardzo boli, nie mogę chodzić. Siedzę na wózku inwalidzkim i podryguję od bolesnej bezradności, a żeby jakoś sobie ulrzyć wypisuję te wszystkie głupoty na zlecenie Nowogrodzkiej.

#precz z lewakami i ich kotami
 1  
To pisał nieudaczny ukąszony przez kota POdszywacz jego psia mać!!! ;D
 3  
Jeszcze dodam, że bardzo lubię koty i nigdy nie napisałbym o nich nic złego. U nas na podwórku pod blokowiskiem mieszka 5 kotów i ja zawsze, nawet kilka razy dziennie wynoszę im coś do jedzenia. Nikt ich nie chce karmić, tylko ja jeden zlitowałem się nad nimi. Sąsiedzi ze mnie się smieją że marnuję pieniądze na jedzenie dla ulicznych kotów, a ja im na to: "Wy bezbożnicy!" i oni od razu się uspokajają nie mając nic na swoje usprawiedliwienie ;D

Zapytacie pewnie, dlaczego nie wezmę tych 5 kotów sobie do mieszkania. Bo bardzo lubię koty i nie potrafiłbym je trzymać w mieszkaniu. Co to za życie, siedzieć cały czas w czterech ścianach w mieszkaniu i nie widzieć świata? Koty powinny prowadzić życie uliczne, powinny łazić po drzewach, polować na ptaków, myszy, bzykać się z innymi kotami, itd. Bóg tak zdecydował kiedy te zwierzęta stworzył i nie ma co sprzeciwiać się decyzji Boga.

buhahahahahahaha!!!!!!!
 2  
JohnyB to hipokryta. Niby jest taki prawy, sprawiedliwy, patriotyczny, a swój nick pisze po amerykańskiemu. Podpisać się normalnie po polsku jako JanuszB religia nie pozwoliła? LEWAK Z CIEBIE, JANUSZU!!! LEWAK I NIEPATRIOTA!!!

Nie mówiąc już o tym że imiona - nawet po amerykańskiemu - zawsze piszemy z wielkiej litery!!! Ale lewacy tacy jak Ty nie muszą o tym wiedzieć.
wyznawca wentylatorów i dmuchaw 20.02.2019 (13:05:10)
 3  
Pewnie jakiś kok POkąsał lewusa i się podszywa nieudacznik jeden ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuaahahahhahahahahahah!!!
 1  
edit: kot

edytuję bo przyjdzie rozsądny aka dojna zmiana i będzie szukał dziury w całym - rozumie, ale nie rozumie... ;D

#stan umysłu
 1