Łukasz Szewczyk19.02.2019 (11:11)7 komentarzy

Canal+ odkoduje hit Ekstraklasy: mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

Hit piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa będzie transmitowany w Canal+ w ramach odkodowanego pasma. Mecz zostanie rozegrany w sobotę (23 lutego 2019 roku) i będą go mogli obejrzeć wszyscy abonenci nc+ oraz wybranych sieci kablowych.
Lech - Legia w Canal+
Lech - Legia w Canal+
Lech Poznań - Legia Warszawa to mecz, który za każdym razem przyciąga uwagę piłkarskich kibiców w całym kraju. Do najbliższego spotkania oba kluby przystąpią z nieco innych pozycji. Broniąca tytułu Legia wygrała jedno z dwóch tegorocznych spotkań ligowych i ciągle liczy się w walce o mistrzostwo Polski. Do prowadzącej Lechii Gdańsk traci cztery punkty. Z kolei Lech Poznań rozpoczął piłkarską wiosnę od dwóch porażek i w tabeli jest na siódmej pozycji.
Dla obu klubów będzie to już drugie spotkanie w tym sezonie. W rundzie jesiennej Legia wygrała na własnym boisku 1:0. Po raz pierwszy spotkają się natomiast obaj trenerzy. Ricardo Sa Pinto prowadził Legię we wrześniowym meczu, Adam Nawałka został trenerem Lecha pod koniec ubiegłego roku.

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa będzie można obejrzeć w sobotę (23 lutego 2019 roku) na antenie Canal+ w ramach pasma odkodowanego, które potrwa od 16:00 do 21:00. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 17:00, a jego gospodarzem będzie Żelisław Żyżyński. Początek meczu o 18:00, komentatorami będą Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn, a reporterami Daria Kabała-Malarz i Bartosz Ignacik. Odkodowane pasmo dostępne będzie dla wszystkich abonentów platformy nc+ oraz w wybranych sieciach kablowych.

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa będzie również transmitowany w standardzie 4K UHD na antenie Canal+ 4K Ultra HD.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Mogliby tak częściej odblokować
 9  
Czy canal+ 4k też będzie odkodowany? Posiadam tv 4k i moduł CAM nc+
 10  
Inea odkoduje ?
 2  
są jakieś dane ile osób w każdej kolejce ogląda tą Extrakopaninę ??
 2  
Pewnie są, ale wstyd im nie pozwala się chwalić
 7  
w sezonie 17/18 srednio w nc+ ekstraklape oglądało ok 100 tys widzów. hitowe mecze miały pomiędzy 120-150 tys widzów.
na eurosporcie widzów było średnio ok 130 tys widzów.
 0  
podbijam zapytanie.
 0