Łukasz Szewczyk19.02.2019 (16:05)10 komentarzy

"Barwy szczęścia" wiosną w TVP2. Co w premierowych odcinkach?

Jakie zmiany czekają na widzów serialu "Barwy szczęścia"?
"Barwy szczęścia"
Józek dowie się, że jego żona, która nadal jest w rękach porywaczy, spodziewa się dziecka. Zrozpaczony zdecyduje się na przekazanie okupu, a potrzebne pieniądze pożyczy od mafii. Wkrótce też Sałatka i Darek zagrają swój pierwszy wspólny mecz, a kiedy Władek dowie się, że partner wrócił na boisko, postawi mu ultimatum: albo piłka albo on. Ich związek zawiśnie na włosku. Poza tym, odbędzie się długo wyczekiwana premiera filmu Agaty i Pawła o Marcie Walawskiej.
Sadowska dowie się, że jej mąż ma kochankę, tymczasem Ludwik rzeczywiście będzie planował przyszłość z poznaną w sanatorium Irenką. Łukasz i Kasia będą starali się ratować małżeństwo rodziców. Z kolei Zuzia powie Filipowi, że może być w ciąży - nastolatkowie będą przerażeni. Striptizerka Dominika, z wieczoru kawalerskiego Złotego, postanowi skończyć z prostytucją. Nowe życie zacznie od sprzątania plebanii księdza Tadeusza, a później zacznie pracować dla Sebastiana i wpadnie chłopakowi w oko. W Fitness Klubie rozpocznie pracę nowy masażysta Herman. Co z tego wyniknie?

Emisja premierowych odcinków telenoweli "Barwy szczęścia" do poniedziałku do piątku o godz. 20.10 na antenie TVP2. Początek wiosennego sezonu od 25 lutego 2018 roku.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Sanatorium miłości rządzi, ale tu nic na ten temat nie przeczytamy.
W ubiegłym tygodniu TVP1 miał najwyższą oglądalność i też cisza.
Ale niech tylko wygra tvn, albo polsat od razu art na trzy ekrany.
 7  
Sanatorium miłości rządzi, ale tu nic na ten temat nie przeczytamy.
W ubiegłym tygodniu TVP1 miał najwyższą oglądalność i też cisza.
Ale niech tylko wygra tvn, albo polsat od razu art na trzy ekrany.
Bo widzisz to są tzw. szeroko pojęte "wolne media", jak trzeba opluwać TVP i to co robi publiczna to opluwają, a jak trzeba coś merytorycznie opisać to nie opisują. Jak tylko jakiś program TVP lub polskiego radia straci 1 widza/słuchacza to zaraz artykuł na cały ekran pt. wielkie spadki TVP i polskiego radia, a jak tvn zyska 1 widza to artykuł ma tytuł "wzrosty programu .....w tvn".
Te wszystkie pseudo "wolne media" ewidentnie nie działają a wręcz nawet szkodzą polskiej racji stanu i polskiej pozycji...
 4  
Nie ma żadnego znaczenia jaki jest to program. Ma wysoką oglądalność i to jest fakt. Oczywiście fakt niewygodny dla pisarczyka Szewczyka, wiec go pomija w swych wypocinach.
Zaręczam ci, że jeśli w następnym tygodniu liderem oglądalności będzie tvn, to przeczytasz o tym jako "temat dnia".
 10  
Troll w charakterze sędziego ;D Jaja jak w sądzie .Najwyższym!

buuuuuuuuuuuahahhahhahahahha!!!
 7  
Równie dobrze sam mógł zrobić tą prowokację pod różnymi nickami, aby taki ktoś jak Ty dał temu wiarę. Zatem to nie są żadne dowody.
Tak, przyznaję się.... to był spisek przeciwko ciaMajdanowi2! Jesteś tak istotnym OPozycjonistą, że postanowiłem spreparować dowody ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahhahahahah!!
 9  
c.d.
a teraz znikam! Idę robić kolejne "kwity" na naszego nierozsądnego kolegę ;D

#TW dojarka

buuuuuuuuuahahahahahahahahaha!!!
 6  
jeden z uczestników właśnie zmarł. Podobno nie przerwą emisji programu. oglądalność ponad wszystko.
 8  
Trochę odleciałeś niczym G. Spadkowy trafnie podsumowany dziś przez Marszałek Sejmu P. Mazurek:

"Beata Mazurek @beatamk:
Pan Schetyna daleko już odleciał i wkrótce opuści Układ Słoneczny. Średnie poparcie dla PIS to 40% dla POst-KOmuny około 23 proc. Mamy mocnych kandydatów, którzy będą pracować i głosować dla dobra Polaków, a wasi za sankcjami wobec Polski."
 3  
Kolego odlot to mają pisiory, którzy dziobią na potęgę, a ciemny lud im wierzy.

wiadomosci.onet.pl/kraj/jedzenie-z-pck-trafialo-na-kampanie-wyborcze-pis/d3pwpws

Śledczy, którzy badają nieścisłości w dolnośląskim oddziale PCK, nie mogą doliczyć się 46 ton darów. Według zeznań świadka rozdawano je przy okazji kampanii wyborczej polityków PiS - ustaliła "Gazeta Wyborcza".

Z ustaleń prokuratorów wynika, że w czasie, gdy oddziałem PCK kierowali ludzie związani z PiS, wyprowadzono z niego 1,1 mln złotych.

Jak informuje "Wyborcza", grupa pracowników PCK pod przywództwem Jerzego G. kradła używaną odzież, a pieniądze z jej sprzedaży zatrzymywała dla siebie. Według relacji świadków i podejrzanych część ukradzionych pieniędzy miała później wspomagać kampanie wyborcze lokalnych polityków PiS, w tym również obecnej minister edukacji Anny Zalewskiej.
 1  
Zjednoczona opozycja wygrywa z PiS – w nowym sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRIS) dla Radia ZET.

Badanie dotyczące głosowania w wyborach do PE przeprowadzonił Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRIS). Sondaż daje zjednoczonej opozycji (czyli koalicji PO, Nowoczesnej, SLD, PSL, Zielonych i Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej) 38,5 proc. głosów, drugie miejsce zajmuje PiS – 34,7 proc. głosów, a trzecie Wiosna Biedronia 8,9 proc. głosów.
 2