Łukasz Szewczyk20.02.2019 (17:28)4 komentarze

Satyryczny "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem" powraca do HBO i HBO GO (wideo)

Wielokrotnie wyróżniana nagrodami Emmy produkcja "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem" powraca z najnowszym, szóstym sezonem.
Przegląd tygodnia Wieczór z Johnem Oliverem
John Oliver, jedna z najzabawniejszych i bezkompromisowych osobowości telewizyjnych, w programie "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem" prezentuje swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii. W szóstym już sezonie swojego pełnego ironii i sarkazmu show, jak zawsze uraczy widzów sporą dawką nieprzeciętnego humoru.
Oliver wcześniej pracował z Jonem Stewartem przy programie satyrycznym "The Daily Show". W HBO prezentuje swój własny półgodzinny program, w którym podsumowuje wydarzenia ze świata polityki z ostatniego tygodnia.

Szósty sezon "Przeglądu tygodnia: Wieczoru z Johnem Oliverem" nie będzie ostatnim. Umowa na produkcję programu przedłużona została do 2020 roku. Obowiązki producentów wykonawczych programu pełnią John Oliver, Tim Carvell, Liz Stanton, Jon Thoday oraz James Taylor, za reżyserię odpowiada Paul Pennolino.

W 2018 roku program "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem" otrzymał cztery nagrody Emmy, w tym trzeci rok z rzędu za najlepszy program rozrywkowy - talk show oraz w takich kategoriach jak: najlepszy scenariusz programu rozrywkowego, najlepsza reżyseria programu rozrywkowego oraz najlepszy montaż w programie telewizyjnym. We wcześniejszych latach produkcja również została wyróżniona wieloma nagrodami Emmy - w 2017 roku otrzymała cztery statuetki, a w 2016 roku trzy.Premiera pierwszego odcinka szóstego sezonu programu "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem" na antenie HBO3 w piątek (22 lutego 2019 roku) o godz. 21.00. Pierwszy odcinek nowego sezonu oraz wszystkie sezony programu dostępne są w serwisie HBO GO.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Gość myśli że jest zabawny a jest drętwy jak ojciec dyrektor. Nie da się tego oglądać.
 4  
Ale, że naśmiewa się z prawactwa i lewactwa, to polskim prawakom (czyli lewakom z PIS) nie pasuje, prawactwo w ich opinii jest najwspanialsze i krystalicznie dobre.
 1  
Gość jest wyjątkowo zabawny. Łączy doświadczenie pracy z Jonem Stewartem z rodzinnym, brytyjskim poczuciem humoru. Uważany za czołowego przedstawiciela paleotelewizji. Na dodatek prócz humoru jego programy mają wymiar edukacyjny (choćby wielka akcja "dyscyplinowania" policji amerykańskiej). ogląda się znakomicie. Najbardziej spektakularny tzw :efekt Olivera" odniósł skutek ws. równego dostępu do sieci - nawet Obama zareagowł na program. Sprzedaje jeszcze lepiej, co HBO skutecznie wykorzystuje.
Ogląda się z prawdziwą przyjemnością.
Tylko nie każdy to zrozumie i tu jest problem. Trzeba mieć trochę pod kopułą, by skumać o co gościowi biega. :) Super program, polecam.
 3  
Guzik prawda że wali na lewo i prawo, lewacki bełkot powtarzany za centralą ,każdy kto nie przystaje do wzorca to oszołom i populista.A zachwycanie się Junkerem jako takim fajnym gościem to już było dno
 1